Bilge Köpek Taşınıyor - Meg Rosoff - Tudem Yayınları

9786052854242
%
35
İndirim
23.40 TL
36.00 TL
Temin Edilebilir
Kampanya Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Bilge Köpek Taşınıyor Ürün Açıklaması

Yeni bir eve taşınmak belki de o kadar kötü bir şey değildir...

Yazar Meg Rosoff ile çizer Grace Eastonın ortak imzasını taşıyan “Bilge Köpek” serisi yepyeni bir hikâyeyle yoluna devam ediyor. 

“SEN de OKU” koleksiyonundaki yerini alan Bilge Köpek Taşınıyor, kitaplara mesafeli duran çocuklara, Pişi ailesinin çılgın ruhunu sonuna kadar hissedebilecekleri, kıpır kıpır bir serüven yaşatıyor.

Her sorunun aynı zamanda bir fırsat barındırdığını ve kapanan her kapının ardından mutlaka bir yenisinin açılacağını hatırlatan roman, okurları yuva kavramı üstüne düşündürüyor. 

Baba Pişinin değmeyin keyfine! Eski aksi, huysuz hâlinden eser kalmamış gibi görünüyor. Neden mi? Yeni bir iş teklifi aldı da ondan. Bu, Pişi ailesi için topyekûn yenilik demek. Üstüne curcunalı bir taşınma macerası da cabası! Yeni bir ev, yeni bir mahalle derken ev halkını ve Bilge Köpek Merlini tatlı bir telaş sarıyor. Hepsinin kalbi pır pır, hepsi heyecanlı. Tabii Beren hariç! Beren, doğduğu evden, nice anılar biriktirdiği okulundan kopmak istemiyor. Yaşamındaki hızlı değişikliklere kolay ayak uyduramayacağından endişe ediyor. Ya yeni sınıf arkadaşları onu sevmezse? Ya her şey eskisinden daha kötü olursa?

Ama bir dakika... Bu havlamalar da nesi? Merlin yine kimi kovalıyor dersiniz? Yok mu onu durduracak birileri? Ah Merlin, sen olmasaydın kim kurtaracaktı Pişileri, içine düştükleri bu kaostan!

Taşınmaya bağlı olarak ortaya çıkan zorunlu değişimleri ve yeni bir düzene uyum sağlama sürecini keyifli bir anlatıya dönüştüren Bilge Köpekin bu serüveni, alışkanlıklarımızın ve günlük rutinimizin gerçekte hayatımızı nasıl etkilediğini gözler önüne seriyor. 

Marka
Tudem Yayınları
Yazar
Meg Rosoff
Sayfa
96Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
2022

Bilge Köpek Taşınıyor Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı