Beyin Kitabı - Phil Dobson - Mona Kitap

9786257220781
%
31
İndirim
24.15 TL
35.00 TL
5 adet stokta!
Kargo Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Beyin Kitabı Ürün Açıklaması

Beyin Kitabı - Phil Dobson - Mona Kitap

Bu kitap, beyin hakkında bildiklerinize dayanarak performansınızı artıran bir kılavuz ve daha akıllıca düşünüp çalışmanızı sağlayan bir rehber adeta. Birçok pratik ipucu ve teknikle dolu bu kitap sayesinde, dikkatinizi nasıl güçlendireceğinizi, verimliliğinizi ve yaratıcılığınızı nasıl artıracağınızı, hafızanızı nasıl geliştireceğinizi öğreneceksiniz. Ayrıca stresle baş etmeyi, uyku kalitenizi artırmayı, beyninizi nasıl genç ve dinamik kılabileceğinizi de keşfedeceksiniz.

PHIL DOBSON beyin temelli eğitim alanında öncü olan BrainWorkshops danışmanlık merkezinin yöneticisi, koçu ve kurucusudur. İş performanslarını yükseltmek için beyinden nasıl faydalanabilecekleri hususunda dünyanın dört bir yanındaki şirketlerin liderleriyle çalışmıştır.

“Beyin Kitabı, tam bir ihtiyaç! Bu kitap pratik ipuçları, alıştırmalar ve tavsiyelerle her okurun dostu. Beyninizi geliştirip beslemek ve gerçek potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmak için en iyi seçenekleri sunuyor.”
–Shetel Khimashia Öğrenme ve Gelişim Müdürü, Channel 4

“Eğer daha verimli, daha üretken ve daha mutlu bir insan olmak istiyorsanız bu kitaptan daha iyi bir başlangıç düşünemiyorum. Karmaşık bilimi ve modern düşünceyi ele alarak anlaşılmasını kolaylaştıran ve harika bir şekilde okunabilir kılan bu kitap, hayatınızın her alanında en yüksek performansı elde etmenizi sağlayacak aydınlanma anlarına ilişkin sezgiler ve basit stratejilerle dolu.”
–Chris Ransford İş Geliştirme Müdürü, Verizon Business
Marka
Mona Kitap
Yazar
Komisyon
Sayfa
168Sayfa
Kağıt
2.HamurKağıt
Boyut
12.00x18.00cm
Basım Yılı
2023

Beyin Kitabı Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı