Beste Naiboğlu Piyano Etütleri-(Piano Etudes - Studije Klavira)

%20 İndirim
9786257507301
%
20
İndirim
96.00 TL
120.00 TL
Temin Edilebilir
Kargo Bilgisi
300TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz
Ödeme Seçenekleri

Beste Naiboğlu Piyano Etütleri-(Piano Etudes Ürün Açıklaması

Yeni başlayan piyanistler için harika bir çalışma. Son derece geliştirici ve öğretici olan bu güzel metodu piyano çalmaya yeni başlayan piyanistlere ve meslektaşlarıma tavsiye ediyorum. 
* * *
It is a great study for beginner pianists. I recommend this beautiful method, which is extremely developing and instructive, to pianists and colleagues who are just starting to play the piano.
* * *
Odlicna praksa za pijaniste pocetnike.  Ovu prelepu metodu, koja je izuzetno poucna i poucna, preporucujem pijanistima i kolegama koji su tek poceli da sviraju klavir.

Prof. Gökhan AYBULUS
Piyanist / Pianist / Pijanist
* * *
Beste Nabioğlunun bu çalışması cümle bağları ile teknik motifleri geliştirmeyi de hedeflemiştir. Farklı seviyelerdeki başlangıç ve sonrası piyano çalanlar için destekleyici egzersizlerdir.
* * *
This work of Beste Nabioğlu also aimed to develop sentence ties and technical motifs. The beginning and after at different levels are supportive exercises for piano players.
* * *
Ova studija Beste Nabioğlu takoder ima za cilj razvoj motiva tehnike vezivanja zvucnih cjelina. Ovo su vjezbe podrške za pijaniste razlicitih nivoa, pocetnike i one poslije njih.

Prof. Hande DALKILIÇ, 
Piyanist / Pianist/ Pijanistica

Marka
Müzik Eğitimi Yayınları
Yazar
Beste Naiboğlu
Sayfa
40Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
23.00x30.50cm
Basım Yılı
Eylül 2023

Beste Naiboğlu Piyano Etütleri-(Piano Etudes Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı