Beslenme ve Sağlık (Ekonomik Boy) - Kolektif - Pegem Akademi Yayıncılık

9786258325027
%
5
İndirim
174.80 TL
184.00 TL
Temin Edilebilir
Kargo Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Beslenme ve Sağlık (Ekonomik Boy) Ürün Açıklaması

Eğitim fakültelerinin öğretmen yetiştirme programlarında yer alan temel beslenme ilkeleri ve sağlık konularında, son yıllarda yapılan bilimsel araştırma verilerine dayanarak, gençlerin sağlık ve sağlıklı beslenme alışkanlıkları konularında temel becerileri kazanmalarını ve gelecek nesillere aktarmalarını sağlamak amacı ile hazırlanmıştır.

Kitabın hazırlanmasında seçilen üniteler, gençlerin sağlığını doğrudan etkileyecek önemde olan konulardan, uygulanabilir niteliklerde olanlara yer verilmeye çalışılmıştır.

Kitap aynı zamanda, lisans ve ön lisans düzeyinde beslenme ve sağlık konularında eğitim vermekte olan eğitim programlarında öğrencilerin gereksinimlerini karşılayabilecek düzeydedir.
Kitap, gastronomi, yiyecek-içecek hizmetleri, gıda ve beslenme eğitimi, aşcılık eğitimi, çocuk gelişimi, çocuk bakımı ve gençlik hizmetleri, geriatri, sosyal hizmetler gibi insan sağlığı ile doğrudan ilişkili eğitim programlarında sağlıklı temel beslenme alışkanlıkları ve temel sağlık kurallarını kapsayacak şekilde hazırlanmıştır.

 

Marka
Pegem Akademi Yayıncılık
Yazar
Kolektif
Sayfa
346Sayfa
Kağıt
1. HamurKağıt
Boyut
13.50x19.50cm
Basım Yılı
Haziran 2022

Beslenme ve Sağlık (Ekonomik Boy) Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı