Bekarlığa Dair 7 Yanılgı - Sam Allberry - Haberci Basın Yayın

9786259860350
%
30
İndirim
105,00 TL
150,00 TL
Temin Edilebilir (3-5 İş günü)
Kargo Bilgisi

Sabit kargo ücreti 30TL

300TL ve üzeri Kargo Ücretsiz

Ödeme Seçenekleri

Bekarlığa Dair 7 Yanılgı - Sam Allberry - Haberci Basın Yayın

Evlilik bize müjdenin ana hatlarını, bekârlık ise müjdenin yeterliliğini gösterir.

Bekârlık hakkında genel olarak var saydığımız şeylerin çoğu – yakın ilişki, aile ya da anlamlı bir hizmet gibi iyi şeylerden mahrum olmak anlamına geldiği– ya tamamen yanlıştır ya da en azından doğru olmamalıdır. Genel kanı bekarların yalnızlık çektiği ve ruhsal bir engelle yaşadıklarıdır.
Ne var ki Kutsal Kitap bekarlık konusunda bize oldukça farklı bir resim çizer: bekarlık Tanrı’dan bir bereket ve iyi bir armağandır. Bu kitabın amacı, hem evli hem de bekar Hristiyanların, Tanrı’dan bir armağan olarak bekarlığa değer vermelerine yardımcı olmaktır. Böylece bekarlar, bu yaşam tarzının onlara verdiği özgün fırsatlara sarılmak ve kilisenin bir bütün olarak büyüyüp gelişmesindeki rollerini görmek için teşvik bulabilirler.

‘’Bu kitabın sadece bekârlar için olduğunu düşünürsek büyük hata olur. Eğer Sam haklıysa, ki öyle, bütün kilise Kutsal Kitap’ın bu konudaki öğretişini anlamalıdır.’’ 
Timothy J. Keller, 2023 yılında ölümünden önce New York şehrindeki Redeemer Presbyterian Kilisesi’nin onursal pastörüydü.
New York City

 “Kilise, bekâr Hristiyanları çoğunlukla düzeltilmeye ihtiyacı olan veya birilerine ayarlanması gereken kişiler olarak görür. Allberry kilise önderi olarak, bunu düzeltecek ve kilisenin Tanrı ailesi olarak yaşamasına yardımcı olacak bir rehber sunmaktadır.”
Rosaria Butterfield, Yazar, The Gospel Comes with a House Key. Daha önce Syracuse Üniversitesi’nde İngilizce Profesörü olarak görev yaptı.
.

Yazar
Sayfa
180Sayfa
Kağıt
1. HamurKağıt
Boyut
13.50x19.50cm
Basım Yılı
Mayıs 2024
Kategori:
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler