Bayan Doğru ile Sahte Randevu - Claire Kingsley - Pukka Yayınları

%20 İndirim
9786259961149
%
20
İndirim
135.20 TL
169.00 TL
3 adet stokta!
Kargo Bilgisi
350TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz
Ödeme Seçenekleri

Bayan Doğru ile Sahte Randevu - Claire Kingsley - Pukka Yayınları

Bayan Doğru ile Sahte Randevu - Claire Kingsley - Pukka Yayınları Dün gece seni öptüğümde rol yapmıyordum. Everly Dalton, yürüyen ve konuşan aynı zamanda martini içen bir flört felaketiydi. Kurbağaları öpmek bir yana, ilk randevuyu bile atlatamazdı. Buna rağmen iş yerinde tuttuğunu koparan bir kadındı. Milyarder Shepherd Callowayin, şimdiye kadar sahip olduğu en uzun soluklu asistandı. İş arkadaşları, büyük, kötü kurtla nasıl başa çıktığını ve buna rağmen nasıl ısırılmadığını merak ediyordu.
Shepherd Calloway, onu sadece parası için isteyen kadınlardan bıkmıştı. Kimsenin ‘zengin sevgilisi olmakla ilgilenmiyordu. Artık tek amacı, imparatorluğunu yönetmek ve flört etmekten uzak durmaktı. Ta ki servet avcısı eski sevgilisi ona tuzak kurup, onu zor bir duruma sokana kadar.
Bulduğu çözüm çılgıncaydı; ancak zamanlaması daha iyi olamazdı. Everlynin yanına taşınıp ‘kız arkadaşı gibi davranmasını istediğinde, onun da patronundan gelecek bir iyiliğe ihtiyacı vardı. Bu, büyük ve tuhaf bir iyilik olsa da yaptıkları anlaşma sayesinde herkes istediğini elde edebilecekti.
Ayrıca Everly, birkaç ay sürecek olan bu sahte romantizmi başarıyla atlatabilecek kadar güçlü bir kadın olduğunu düşünüyordu...
Fakat aynı yatakta uyumanın tuhaf gerilimi ve sahte randevular arasındaki çizgiler gittikçe bulanıklaştığında, Everly gerçek Shepherdı henüz tanımaya başlamıştı.
Böylece sahte randevular, artık fazlasıyla gerçeğe dönüşmek üzereydi…
Sayfa
432Sayfa
Kağıt
2.HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Kategori:
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı