Baskıcı Olmayan Tuvalet Eğitimi - Jaime Glowacki - Kuraldışı Yayınevi

9789752756007
%
25
İndirim
58.50 TL
78.00 TL
Temin Edilebilir
Kampanya Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Baskıcı Olmayan Tuvalet Eğitimi Ürün Açıklaması

Ebeveynler için çocuklarının yürümesi, konuşması, ayakkabılarını bağlamayı veya okumayı öğrenmesi, bisiklete binmeye başlaması heyecanla beklenen harika kilometre taşlarıdır; fakat konu tuvalet eğitimine geldiğinde iş değişir. Bu süreç bazen korkulu bir rüyaya, bazen gerçekten de bir kâbusa dönüşebilir.

Bu kitapta çocuğunuz veya kendinizle ilgili olarak aklınıza gelebilecek tüm soruların yanıtlarını bulurken endişeleriniz, kaygılarınız geride kalacak. Çocuğunuz muhtemelen sandığınızdan DAHA ÖNCE (ideal olarak 20-30 ay arasında) tuvalet eğitimi almaya hazırdır ve beklediğinizden DAHA HIZLI poposundaki o bezi atıp tuvalete gitmeye başlayacaktır.

Rahat olun, bu kitap on binlerce çocuk ve ebeveynde nasıl işe yaradıysa size de yardımcı olacak, yol gösterecektir. Çocuğunuzla birlikte başarmanın keyfini ve mutluluğunu yaşayacaksınız…

Jamie Glowackinin çocuk dostu, eğlenceli ve bilgilendirici kitabının Türkçeye kazandırılmasına çok sevindim. Bu kitapta Jamie, herhangi bir zorlama ve baskı uygulamadan çocukların çok kolay bir şekilde öğrenebileceği tuvalet eğitimi metodunu sunuyor ve ebeveynlere adım adım rehberlik ediyor. Kitabın bir diğer güzelliği de kaka konusunda sorun yaşayan çocuklar ve dahi ebeveynler için çok geniş bir bölüm ayrılmış olması. Çocuğunuz yeni bir şey öğrenirken kendi kendine başardığı zaman öyle mutlu olur ki yüzündeki o ‘Başardım!’ ifadesi paha biçilmezdir. İşte bu kitap sayesinde çocuğunuz, kendisi tuvalet ihtiyacı olduğunu anlayıp yine kendisi tuvalete gitmeye başladığında yüzünde göreceğiniz ifade tam olarak bu olacaktır.

Evren Bay Şengül- Tuvalet İletişimi yazarı

Marka
Kuraldışı Yayınevi
Yazar
Jaime Glowacki
Sayfa
288Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
2022

Baskıcı Olmayan Tuvalet Eğitimi Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı