Başka İlah Yoktur! - Nabeel Qureshi - GDK Yayınları

%
30
İNDİRİM
9786257927369
%
30
İndirim
30.00 TL
21.00 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi

Kredi kartı peşin ya da taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.

Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

Başka İlah Yoktur! - Nabeel Qureshi - GDK Yayınları Açıklaması

Nabeel Qureshi, önceki ve ünlü kitabı Seeking Allah, Finding Jesusda, İslamdan ayrılıp Mesihi takip etme kararı alma yolculuğunu dokunaklı bir anlatımla aktarmıştır. Karar vermesinin ardından geçen on yıl içinde dünyadaki bu iki büyük dinin esasında göründüğünden çok daha farklı olduğunu fark etti.

İşte merakla beklenen bu kitabında geçen o süre içinde neler keşfettiğini açıklıyor, İslam ile Hristiyanlığa dair kanıtları, yani kendi yüreğini burkan ve yaşamını tümden değiştiren kanıtları, karşılaştırmalı biçimde kapsamlı ve özenle sunuyor.

Başka İlah Yoktur! Allah mı, İsa mı? İslam ile Hristiyanlık arasındaki en önemli sorulara işaret ediyor: İki din hangi yönlerde farklı? Bu farklar belirgin mi? Hristiyanlık ile İslam arasında hangisinin doğru olduğundan emin olmamız mümkün mü? En önemlisi de, gerçek uğruna her şeyi feda etmeye değer mi?

Nabeel bu kitabında kendi yaşadıklarından ve hizmetinden kesitler aktarıyor, mevcut kanıtlara yeni bir bakış açısı getiriyor; sürükleyici ve düşündürücü, bir yandan saygılı bir yandan da sorgulatan bir yaklaşımla her iki dinin tarihinde yer alan mühim olayları irdeliyor.

Hem İslam hem Hristiyanlık Başka İlah Yoktur diye öğretir, fakat tapınmamız gereken hangisi, Allah mı, İsa mı?

Her Yıl Milyonlarca İnsan Bir İkilem Yaşıyor: İslam Yolunda Gitmek Veya Hristiyanlık Yolunda Gitmek, Allaha Tapınmak Veya İsaya Tapınmak. Arayış içindeki birçok kişinin tehlikeye attığı şeyler çok büyüktür: Ailelerini kaybedebilirler, arkadaşlarını kaybedebilirler. Mesela sadece hangisi doğru görünüyorsa ona inanmak değildir. Bundan emin olmaları gerekir, fedarlıkta bulunmaya değer olduğundan emin olmaları gereki.

Sayfa:
340 Sayfa
Kağıt:
1. Hamur Kağıt
Boyut:
14.50x21.50 cm
Basım Yılı:
Haziran 2021
Barkod:
9786257927369

Başka İlah Yoktur! - Nabeel Qureshi - GDK Yayınları Yorumlar

Hiç mesaj bulunmadı

Ürünü beğendiniz mi?

Diğer müşterilerinde karar vermesine yardımcı olun.

Yorum Yap