Başka Diyarlar - Ece Altınok Schneider - Edisyon Kitap

9786259906294
%
25
İndirim
112.50 TL
150.00 TL
Temin Edilebilir (3-5 İş günü)
Kargo Bilgisi

Sabit kargo ücreti 30TL

300TL ve üzeri Kargo Ücretsiz

Ödeme Seçenekleri

Başka Diyarlar - Ece Altınok Schneider - Edisyon Kitap

Ece Altınok Schneider ilk kitabında farklı diyarların sesini bir araya getiriyor. Öykülerinde göçmen olmak, yalnızlık, aşk ve aşksızlıkla örülü bir evren çiziyor. Kimi zaman hüzünlü kimi zaman ironik ama ruhu hep konargöçer öyküler anlatıyor okura.

Gün yüzüne çıksa da aydınlanmayan karanlıkların, doldurulamayan boşlukların, her şeye hazırken yüze kapanan kapıların, yurdundan göçenlerle sürgün edilenlerin, yurduna dönüp de hiç gidememişlerin, depresyona çare olmaya çalışanların, delilik pelerinine sığınanların, zamanda gezinenlerle yerine yerleşemeyenlerin öyküleri var       Başka Diyarlar’da.

“Babaanneme verdiğim sözü sonsuza kadar tutamayacağımı daha o sözü verirken adım gibi biliyordum. Benim bir parçam karanlık olana aitti ve ben en başından beri bunun farkındaydım. İnsanoğlunun çocukluk yılları özünü en iyi bildiği zamanlardır. Sonraları belki unutur veyahut unutmuş gibi yapar. Ben unutmak yerine doğru zamanın gelmesini bekledim.”

ECE ALTINOK SCHNEIDER
1987 yılında Edirne’de dünyaya geldi. Yükseköğrenimi sebebiyle yolu Bursa’dan geçti. 2008 yılında Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü’nden mezun oldu. Mezuniyetinin ardından on yıl boyunca iki farklı devlet ilkokulunda sınıf öğretmeni olarak görev aldı. Dört sene önce kurumsal hayatı bırakarak Muğla’nın bir köyüne yerleşti. Bol seyahat ediyor, hikâyeler biriktiriyor ve aktarıyor, yoğun olarak yoga, dans ve meditasyonla ilgileniyor.

Sayfa
155Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.00x20.50cm
Basım Yılı
Mart 2024
Kategori:
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler