Başka Dilde Aşk - Mia Sheridan - Yabancı Yayınları

9786258387582
%
40
İndirim
63.00 TL
105.00 TL
Temin Edilebilir
Kargo Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Başka Dilde Aşk Ürün Açıklaması

Bree Prescott, Maine’in küçük bir kasabası olan Pelion’a geldiğinde tek arzusu yaşadığı her şeyi ardında bırakmaktı. Yağmurun sesini. Kanı. Teninde hissettiği o buz gibi namluyu. Altı aydır aldığı her soluk ona kendisinin hayatta kaldığını, babasınınsa öldüğünü hatırlatıyordu. Şimdiyse kendini yeniden güvende hissetmeye başlamıştı. Ama Archer Hale’le tanıştığı an dünyasının değişeceğinden ve bir daha asla eski hâline dönmeyeceğinden habersizdi.

Bree onun dünyasına bodoslama dalana kadar Archer kimseyle iletişim kurmuyordu. Ancak yakışıklı yüzü, etkileyici bakışları ve işaret diliyle kurduğu iletişimle Bree’nin üzerinde kendisinin bile tahmin edemeyeceği bir etki bırakacaktı. Ama Pelion sırlarla ve ihanetlerle dolu bir kasabaydı ve tüm bunların merkezinde de Archer vardı.

Kendi acılarının kozasında yaşayan tutkulu ve yaralı bu iki insan, iyileşmenin ve yaşamaya devam etmenin yolunu belki de Archer’ın sessizliğinde bulacaklardı.

“Gerçekçi bir aşk hikâyesinin nasıl yazılacağının en güçlü örneği.” —L.J. Shen

“Kusursuz ve dokunaklı anlatımıyla, Bree ile Archer’ın yürek burkan ama gerçekten büyüleyici aşk hikâyesi içinizi ısıtacak.” —Natasha is a Book Junkie

“Duygusal, etkileyici ve çok farklı… Kesinlikle kaçırılmaması gerekiyor!” —Aestas Book Blog

“Ayaklarınızı yerden kesecek, duygusal ve romantik bir hikâye.” —Totallybooked Blog

Marka
Yabancı Yayınları
Yazar
Mia Sheridan
Sayfa
360Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
2023

Başka Dilde Aşk Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı