Barışın İdeolojisi - Liberal Perspektiften Uluslararası İlişkiler - Kolektif - Liberus Yayınları

%20 İndirim
9786256982079
%
20
İndirim
78.40 TL
98.00 TL
Temin Edilebilir
Kargo Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Barışın İdeolojisi Ürün Açıklaması

Devletler arası siyaset, anlaması ve kavranması en karmaşık konulardan biridir. Makro sonuçları ve güncel siyasete etkileri dolayısıyla da sürekli merakları tahrik eden bir alandır. Güncel siyaseti takip eden biri için çoğunlukla iç politikadaki birçok hamleyi anlamak, ilgili uluslararası gündemi kavramaktan geçmektedir.

Sıradan bir okur için ise uluslararası ilişkiler pek popüler denebilecek bir konu değildir. Ancak bunun tersine akademik düzeyde güncel ve verimli tartışmaların yapıldığı oldukça aktif bir alandır. Burak Bilgehan Özpek’in hazırladığı bu kitapta uluslararası ilişkiler, giriş seviyesinde doyurucu ve ileri seviye okumalar için rehber olabilecek düzeyde bir içerik sunuyor.

Elinizdeki kitapta, uluslararası ilişkiler teorisine dair temel makaleler ve bunların anlaşılmasını kolaylaştıracak girizgâh denebilecek metinler ile teorinin her alanına dair derinlikli içerikler kapsamlı bir çerçevede derlenmiştir.

Gerek akademik düzeyde eğitim alanlar için başucu kitabı olarak, gerekse lisans seviyesinde öğrencilerin giriş seviyesi okumaları için kaynak kitap olarak kullanılabilecek bu eserle, uluslararası ilişkiler alanında önemli bir boşluğu doldurduğumuzu düşünüyoruz.

Marka
Liberus Yayınları
Yazar
Kolektif
Sayfa
322Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.00x19.50cm
Basım Yılı
2023

Barışın İdeolojisi Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı