Ateş Bekçisinin Kızı - Angeline Boulley - Artemis Yayınları

9786053048466
%
30
İndirim
90.30 TL
129.00 TL
5 adet stokta!
Kargo Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Ateş Bekçisinin Kızı Ürün Açıklaması

Ateş Bekçisinin Kızı - Angeline Boulley - Artemis Yayınları

Sırrı sakla. Yalanı yaşa. Gerçeğine kavuş.
On sekiz yaşındaki Daunis Fontaine hayatı boyunca ne yaşadığı yere tam olarak uyum sağlayabilmişti ne de Ojibva rezervasyonuna. Şimdilerde üniversitede yeni bir başlangıç yapmanın hayalini kuruyor ama ailece yaşadıkları trajedi, genç kızın hayallerini bir süreliğine beklemeye alıyor.
Daunisin hayatındaki tek heyecan, erkek kardeşi Leviın hokey takımına yeni gelen Jamieyle tanışmak. Yine de Daunis, büyüsüne kapıldığı bu hokey yıldızının sakladığı bir şeyler olduğundan şüpheleniyor. Genç kız şoke edici bir cinayetin tanıdığı olunca tüm sırlar gün yüzüne çıkıyor ve Daunis kendini ölümcül, yeni bir uyuşturucuyla ilgili FBI soruşturmasının ortasında buluyor.

Genç kızın hayal ettiğinden de karmaşık olan gerçek arayışı, yeni sırlarla birlikte eski yaraları da ortaya çıkarıyor. Aldatmalar -ve ölümler- giderek artarken Daunis güçlü bir Anishinaabe kwe -bir Ojibva kadını- olmanın gerçek anlamını öğrenmek zorunda. Ve halkı için ne kadar ileri gidebileceğine karar vermeli. Bu, bildiği tek dünyayı paramparça edecek olsa bile.
Marka
Artemis Yayınları
Yazar
Komisyon
Sayfa
560Sayfa
Kağıt
2.HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
2023

Ateş Bekçisinin Kızı Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı