Astral’den Akaşa’ya - Cihangir Gener - Hermes Yayınları

9786259424439
%
30
İndirim
266,00 TL
380,00 TL
Temin Edilebilir (3-5 İş günü)
Kargo Bilgisi

Sabit kargo ücreti 30TL

300TL ve üzeri Kargo Ücretsiz

Ödeme Seçenekleri

Astral’den Akaşa’ya - Cihangir Gener - Hermes Yayınları

Doğmadan önce neredeydik? Öldükten sonra bize ne oluyor? Peki ya rüya alemi neresi? Uyumak niye bir zorunluluk? Bu soruların tamamı tek bir şeyle ilintili; Ruhumuz… Ezoterik Öğreti bize Ruhun ölümsüz olduğunu söylüyor. Diyor ki; Ruh Tanrının bir parçası. Ondan çıktı ve yine ona dönecek. İşte bu çalışma da Ruh gizemine ve yolculuğuna ışık tutabilme hedefi ile kaleme alındı. 

Metafizik dünyanın gerçekleri nedir? Astral Alem neresidir? Uyurken gittiğimiz bu aleme, uyanıkken de gitmek mümkün mü? Mümkünün ötesinde bu yolculuğu yapmak bir zorunluluk mu? Başarırsan ne olur? Herkes Astral Aleme gidebilir mi? Astral Aleme bilinçli seyahat etme zorunluluğunun sebebi ne?

Ezoterizm diyor ki, ‘Tanrıya ulaşmak için tekâmül etmek zorundasın!’ Ve bize, bunun yegâne yolunun inisiyasyon olduğunu söylüyor. Fizik alemde inisiyasyondan geçmek tekâmül için yeterli mi? İnisiyasyonlar süreci metafizik alemde de devam ediyor mu? Herkesin sözünü ettiği Akaşik Kayıtlara nasıl ulaşacaksınız? Kundalini, Prana ve Akaşa inisiyasyonları ne demek? Öğrenmek mi istiyorsunuz? Anahtar şu anda elinizde tuttuğunuz kitap. Yolunuz açık olsun.
Cihangir Gener

“Cihangir’in bu eseri ağırlıklı olarak Doğu yöntemleri verirken, konular parapsikolojik yetilerin ediniminden inisiyasyonun gereklerine kadar içsel çalışmaların her yönüne değinmektedir. Bu nedenle, elinizde tuttuğunuz kitap, eşsiz bir eserdir.”

Kemal Menemencioğlu

Sayfa
192Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
Mayıs 2024
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler