Aru Shah ve Altın Şehir - Roshani Chokshi - İthaki Çocuk Yayınları

9786256366077
%
40
İndirim
72.00 TL
120.00 TL
Temin Edilebilir
Kargo Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Aru Shah ve Altın Şehir Ürün Açıklaması

Pandavaların ışıltılı macerası nefes kesmeye devam ediyor!

Aru Shah ve Pandava kız kardeşleri, deva’lar ve asura’lar arasında savaş çıkmadan önce Altın Şehir Lanka’daki akıl hocalarını bulmak üzere yola çıkıyorlar. Ve yanlarında biri daha var: Uyuyan’ın kızı olduğunu iddia eden Kara. Aru, Dilek Ağacı’nda tuttuğu dileği hatırlamasa da garip bir şekilde tanıdık görünen bu yeni kız kardeşi dilemediğinden oldukça emin. Geçmişte yaşadığı hayal kırıklıklarından sonra yaklaşan savaşta tanrıların tarafında durması gerektiğindense şüpheli.
Üstelik görünen o ki tanrılar bazen son derece kurnaz olabiliyor... İşte size bir örnek: Altın Şehir’in hükümdarı Kubera, Pandavalara iki güçlü silah vermeyi vadediyor, tabii hazırladığı üç testi başarıyla geçebilirlerse... Eğer kaybederlerse Uyuyan’ın karşısında hiçbir şansları kalmayacak ve Diğerdünya tamamen ele geçirilecek!
Pandava serisinin muhteşem bir sihir, unutulmaz yaratıklar, çıkarcı tanrılar ve kahkaha attıracak diyaloglarla dolu bu dördüncü kitabında Aru, hayatının savaşını vermek zorunda kalmadan önce geçmişiyle barışabilecek mi?

Marka
İthaki Çocuk Yayınları
Yazar
Roshani Chokshi
Sayfa
416Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
2023

Aru Shah ve Altın Şehir Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı