Annabella Abbondante - Barbara Perna - Sms Yayınları

9786258328110
%
15
İndirim
85.00 TL
100.00 TL
Temin Edilebilir
Kargo Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Annabella Abbondante Ürün Açıklaması

Pianveggio Mahkemesi’nde hâkim olan Annabella Abbondante, adına yaraşır şekilde kırk sekiz beden ve omuzlarına dökülen asi kıvırcık saçlarıyla koca yürekli bir kadındır: Her zaman muhtaçların yanındadır, yorucu duruşmalara ve bitmek bilmeyen dosyalara rağmen dudaklarındaki gülümseme eksik olmaz.
Avukat Matilde Santangelo, kardeşinin, yattığı psikiyatri kliniğinden kayboluşuyla ilgili kendisine geldiğinde dedektiflik hikâyelerine karşı dizginlenemeyen bir tutkusu olan Annabella, bu işe de burnunu sokmadan duramaz. Aynı günlerde, açık artırmaya çıkardığı, sonradan içinde insan kalıntılarının bulunacağı bir bina ateşe verilir: Başsavcılık her açıdan su sızdırırken Hâkim ve sadık yazı işleri müdürü Dolly lakaplı Paolo için gerçekleri ortaya çıkarmak ahlaki bir sorumluluk hâline gelir. Dahası, Hâkim Abbondante hayır’ı bir cevap olarak kabul etmemektedir.

Kız kardeşi Fortuna’nın kör karanlıklarda ayarladığı sayısız randevu arasındaki “yirmi dört” numara, iflas açık artırmaları ve sıra dışı duruşmalarla Annabella sizi, enerj isiyle, tutkusuyla ve karizmasıyla fethedecek.

Marka
Sms Yayınları
Yazar
Barbara Perna
Sayfa
336Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
2023

Annabella Abbondante Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı