Alice Stops - Claire Llewellyn - Redhouse Kidz Yayınları

%20 İndirim
9789754131130
%
20
İndirim
20.00 TL
25.00 TL
Temin Edilebilir
Kargo Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Alice Stops Ürün Açıklaması

Çocuklar İngilizce öğrenme yolculuğuna Redhouse Peapod Readers ile çıkıyor! 

Başlangıç düzeyinde, 5 farklı seviyede hazırlanan Peapod Readersın ilk 5 kitabı İngilizceyi öğrenmeye başlayan çocuklarla buluşuyor. Peapod Readers, Collins işbirliğiyle, tecrübeli dil uzmanları ve öğretmenler tarafından yazılan öyküleri ve rengarenk çizimleriyle İngilizce öğrenmeyi eğlenceli bir yolculuğa çevirecek. 

Kolaydan zora, 5 farklı seviyede hazırlanan serinin ilk üç seviyesi yeni başlayanlar için daha kısa ve basit cümlelerden oluşurken, dördüncü ve beşinci seviyedeki kitaplar gelişmiş bir olay örgüsü ile daha uzun cümlelerden oluşuyor. 

Serideki her kitap, okuma öncesi ve sonrasındaki alıştırmalar, ses kayıtları ve resimli sözlüğü ile çocuklara dinleme, okuma, konuşma becerilerini ve kelime bilgilerini geliştirme fırsatı sunuyor. 

Sayfalarda yer alan QR kodları tablet veya akıllı telefonunuza okutarak dinleme alıştırmalarına ulaşabilir, öyküleri dinleyebilirsiniz. Her kitap ebeveynlere ve öğretmenlere çocukların çıktığı bu yolculukta onların mutlu ve güvenli bir okur olmasını sağlayacak etkinlikler içeren okuma kılavuzu da sunuyor.

Serinin birinci seviyesindeki Alice Stops Selamlama (Greetings) ve Şehrimde (In My City) temalarını işliyor. 

Marka
Redhouse Kidz Yayınları
Yazar
Claire Llewellyn
Sayfa
16Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
14.00x21.00cm
Basım Yılı
2023

Alice Stops Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı