Akıllı Telefon Aptal Telefon Kendinizi Dijital Bağımlılıktan Kurtarın - John Dicey - Butik Yayınları

9786258471502
%
35
İndirim
150.80 TL
232.00 TL
Temin Edilebilir (3-5 İş günü)
Kargo Bilgisi
350TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz
Ödeme Seçenekleri

Akıllı Telefon Aptal Telefon Kendinizi Dijital Bağımlılıktan Kurtarın - John Dicey - Butik Yayınları

Kendinizi Dijital Bağımlılıktan Kurtarın
“Allen Carr’ın kitaplarını okuduktan sonra hayatları değişen pek çok insan tanıyorum.”
Sir Richard Branson
Akıllı telefonunuzu kontrol etmeden duramıyor musunuz? Saatlerinizi çevrimiçi oyunlar oynayarak mı geçiriyorsunuz? Dijital teknoloji hayatınızı kontrol etmeye mi başladı? Her gün sosyal medyada takıldığınız olur mu?
Günümüzde ortalama bir yetişkin günde on saatini ekranlara bakarak geçirmekte. Bu durum obezite, göz yorgunluğu ve uyku bozuklukları gibi ciddi sağlık risklerine yol açıyor. Dijital uzmanlar tüm uygulamaları ve cihazları beynimizi yeniden şekillendirecek ve bizi birer bağımlıya dönüştürecek şekilde tasarlıyor.
Akıllı Telefon/Aptal Telefon kitabı dijital teknolojiye karşı bir mücadelenin parçası değildir; amacı, hayatınızın kontrolünü yeniden kazanmanıza yardımcı olmaktır. Dijital tuzağın işleyişini açıklayarak sizi olumsuz düşünce ve davranışlara iten yanılsamaları ortadan kaldıracak ve modern teknolojinin faydalarından saplantı olmadan yararlanmanızı sağlayacaktır.
İnsanlar Allen Carr’ın Easyway yöntemi hakkında ne diyor?
“Allen Carr programı bir mucizeden başka bir şey değildi.” Anjelica Huston
“Bu öyle bir aydınlanmaydı ki bağımlılığımdan ânında kurtuldum.” Sir Anthony Hopkins
“Allen’ın becerisi psikolojik bağımlılığı ortadan kaldırmak.” The Sunday Times
Yazar Hakkında: 
Allen Carr 30 yılı aşkın bir süredir sigara tiryakisiydi. Sayısız başarısız bırakma girişiminden sonra 1983 yılında, ilk kez yoksunluk çekmeden, irade gücü kullanmadan ve kilo almadan günde ortalama 60-100 sigaradan sıfıra inmeyi başardı. Tüm dünya içicilerinin hayal ettiği bırakma yöntemini –Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu’nu– keşfettiğini fark etti ve tüm içicilere yardımcı olmak için harekete geçti. Bugün yönteminin olağanüstü başarısının sonucu, sigarayı bırakma konusunda dünyanın önde gelen uzmanı olarak uluslararası bir ün kazandı ve dünyanın her yerinde Allen Carr merkezleri açılmaya devam ediyor. İlk kitabı Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu 12 milyondan fazla satmış, dünya çapında en çok satanlar listesinde yer almış ve 40’tan fazla farklı dilde yayımlanmıştır. Yüz binlerce sigara içicisi Allen Carr yöntemi ile sigarayı kolayca ve acı çekmeden bırakmıştır; bu merkezlerde başarı oranı yüzde 90’ın üzerindedir ve sigarayı bırakmanın kolay olduğu ya da paranızın iade edileceği garanti edilmektedir. Allen Carr’ın muhteşem “Kolay Yol” (Easyway) yöntemi kilo kontrolü, alkol, şeker ve diğer birçok bağımlılık ve soruna başarıyla uyarlanmıştır.

Yazar
Sayfa
256Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.00x21.00cm
Basım Yılı
Ekim 2023
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler