Akıl Fikir Mektebi AFM Problemler Soru Bankası

9786058031364
29.00 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı ile peşin ya da taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme
Ürün Açıklaması
TYTnin en önemli konusu şüphesiz ki problemler. Doğru taktikleri bilmezsen çok vakit alıyor problem sorularının çözümleri. Üstelik artık TYTnin tamamı problem gibi oldu. Üslü - köklü sayılar da problem gibi Rasyonel sayılar da problem gibi.

Yeni Nesil dediğimiz sorular tüm konuların problemleştilmesi oldu aslında. TYT de sağlam bir temel için bizim size tavsiyemiz öncelikle problemleri halledip ardından diğer konulara başlaman. TYT demek Problem demek kısacası.

KOZ Serisi PROBLEMLER kitabımız da işte bu yaraya merhem olmaya geldi. TYTde çıkabilecek her problem tipini Adım Adım Önce Benden Dinle testleri ile öğreniyorsun ve Şimdi Sen Çöz testleri ile pekiştiriyorsun.

Kitabımızın içinde toplam 11 başlık altında toplam 932 soru mevcut.Günde ortalama 5 adım atarak ilerlersen 3 haftada TYTde 12 Net cepte. Bu sınav hayatının son sınavı değil ama en önemli sınavlarından biri. kozseri.com daki video dersler ile desteklediğimiz bu kitapla ÖSYMnin yapmış olduğu TYT-ALES-KPSS-DGS-MSÜ sınavlarında problemler senin için problem olmayacak.
Marka:
Akıl Fikir Mektebi
Yazar:
Komisyon
Sayfa:
172 Sayfa
Kağıt:
1.Hamur Kağıt
Boyut:
21.00x27.50 cm