Ahmed Günbay Yıldız SET 1 (5 Kitap) - Timaş Yayınları

%
40
İNDİRİM
9916132090813
Kalan Süre
%
40
İndirim
152.00 TL
91.20 TL
Son 2 adet Sınırlı Stok!
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

Ürün Açıklaması

Ahmed Günbay Yıldız SET 1 (5 Kitap) - Timaş Yayınları

Azat Kuşları

Halkımızın gerçeklerini, onların derdini, kederini ve sosyal meselelerini ele alarak işleyen romancımız Ahmed Günbay Yıldız‘ın Azat Kuşları kısa zamanda üst üste yeni baskılar yaptı... Bu roman, romancının gözlemlerine dayanan ve halka malolmuş gerçek bir hayat hikayesidir. Sosyal değerleri dumura uğratılan küçük bir köy örneğiyle, koca bir toplumdaki çözülüşü ve ferdi çözüm arayışlarını gündeme getiren yazar, aynı zamanda çözüm için birtakım ipuçları da vermektedir.

Boşluk

Herşey bir depremle başladı. Şiddetli bir yer sarsıntısının sebep olduğu bir felaket... Ve felakettenn pay alanlar ile çıkar sağlayanlar...

İyi ile kötünün bitmeyen kavgasına ayna tutan bu romanda bize ait izler bulurken, bazı şeyleri yeniden keşfetmenin de tadını yaşayacaksınız. Bir asra yakın dönemdir içinde bulunduğumuz sosyal atmosferin ve olguların minyatürünü sunan bu romanı bir solukta okuyacaksınız.

Sitem

Bu güne kadar yüzbinlerce okura ulaşan bu roman, bir çok genç kızın içine düştüğü açmazı göz önüne sermektedir. Bu öyle bir açmaz ki, etrafında cazibe ve özentilerden oluşan tuzaklarla dolu... Açmazdaki genç kızlar ise bizim insanlarımız... Usta yazar Ahmet Günbay Yıldız, bu eseri ile insanımızın içinde bulunduğu şartları sebeb-sonuç ilişkileri içinde çok boyutlu işlerken, çözümü de gösteriyor.

Figan

Bir değil bin destandır Anadolu... Destanlara kahramanlar yetiştirmiştir, binlerce. İşte Figan, o destandan bir damlacık. Ermenilerin ihaneti ve masum Anadolu insanı... Yakın tarihe bir ipucu... En çok okunan yazar ünvanını kazanan Ahmed Günbay Yıldız bu romanında Ermeni mezalimi karşısında Anadolu insanının figanını yazdı.

Beyaz Atlı

Ahmed Günbay Yıldız, iç içe geçen hikayelerle kurduğu yeni romanı Beyaz Atlı’da gençlere sesleniyor: Umutların tükendiği yerde hayat da tükenir. Gençlik hülyalarının insanı kuşattığı, kötülüklerin kol gezdiği bir dünyada her şeye ve herkese rağmen kararlı adımlar atmak, zorluklara göğüs germek ve doğru sonuca ulaşmak sabır gerektirir. Varlıklı bir ailenin çocuğu olan Şafak, hiç görmediği annesini bulmak ve karşılaştığı haksızlıklarla baş edebilmek için zorlu bir mücadeleye girişir. Babasıyla yakınlık kuramayan Şafak, dedesiyle ve köyün bilge kadını Bahar Ana’yla sırdaşlık eder. Şafak, kendisine diş bileyen Selman Ağa ve oğullarının tuzaklarına maruz kalır, annesine ulaşma yolunda türlü engellerle karşılaşır. Okumak için gittiği İstanbul’da Yunus Baba’dan ve Seyit Karabey’den destek alır. Bu arada Şafak’ın gönlünde kimseye dillendiremediği bir sevgi kök salmaktadır... Ahlaklı yaşamayı şiar edinmiş Şafak’ın mücadelesini okurken, kendinizden izler görecek, cevapsız kalmış sorularınıza yanıt bulacaksınız.
Sayfa:
1583 Sayfa
Kağıt:
2.Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x19.50 cm
Barkod:
9916132090813
Timaş Yayınları
Kün Kapısı - Kübra Demiray - Timaş Yayınları
%40
FIRSAT ÜRÜN
25.00 TL
15.00 TL
Öznenin Ölümü - Ergün Yıldırım - Timaş Yayınları
%40
FIRSAT ÜRÜN
18.50 TL
11.10 TL
İncir Çekirdeği - Haluk Dursun - Timaş Yayınları
%40
FIRSAT ÜRÜN
26.50 TL
15.90 TL
Kutü’l-Amare Kahramanı - Halil Kut - Timaş Yayınları
%40
FIRSAT ÜRÜN
27.50 TL
16.50 TL
Zamanın Efendisi - Hekimoğlu İsmail - Timaş Yayınları
%40
FIRSAT ÜRÜN
15.00 TL
9.00 TL
Osmanlıya Kalan Miras - Ekrem Buğra Ekinci - Timaş Yayınları
%40
FIRSAT ÜRÜN
30.00 TL
18.00 TL
Aşk ve Flört Kıskacında Ergen - Osman Algın - Timaş Yayınları
%40
FIRSAT ÜRÜN
20.00 TL
12.00 TL