Adan Zye Karakalem Çizim Teknikleri - Murat Karabüyük - İkinci Adam Yayınları

%
25
İNDİRİM
9786257583237
%
25
İndirim
50.00 TL
37.50 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi

Kredi kartı peşin ya da taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.

Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

Adan Zye Karakalem Çizim Teknikleri - Murat Karabüyük - İkinci Adam Yayınları Açıklaması

Yıllardır resim sanatının içinde olan birisi olarak liselere ve üniversitelere girmek isteyen adaylar ile resim sanatında kendini geliştirmek isteyen kişilere, bilgilerimi, tecrübelerimi ve düşüncelerimi aktarmak için bu kitabı hazırladım. Ancak gelecek zamanlarda kendinizi daha da geliştirmek için o noktaya ulaşmanızı sağlayan araçlardan biri olarak bu kitap tasarlanmıştır.

Resim sanatı hayatımda hep vardı ve ömrümün sonuna kadar var olacak. Bu kitap resim sanatına girmek isteyen bireyler için eğitici bir yol olacak, belki de resim sanatı ile ilgilenmelerine vesile olacaktır.

Üniversitelerin güzel sanatlar bölümü, güzel sanatlar liseleri ve hobi olarak resim ile ilgilenmek isteyen herkesin başvurabileceği pratik ağırlıklı bir kaynaktır.

Doğada ve çevrenizde çizmek istediğiniz artı insan formunu öğrenmeniz için detaylı olarak tasarlanmıştır. Amacım yalnızca düz bir kâğıt üzerinde somut bir görüntü yaratmak değildir. Bilgi ile profesyonelleşmeye başladıktan sonra yaratıcı bir biçimde anatomiyi, ışık perspektifini, ışık ve gölgeyi analiz ederek figüre can verebilmenizdir.

Kitaba başladığınız andan bu yana yaptığınız çalışmaları bir kenara koyun ve üstlerine tarih atın. Birkaç zaman sonra onlara tekrar baktığınızda gelişiminizi daha net göreceksiniz.

Bu yaratıcı ve eğlenceli sürecin tadını çıkarın ve unutmayın, her zaman kat edecek yolunuz vardır.

Sayfa:
108 Sayfa
Kağıt:
1. Hamur Kağıt
Boyut:
21.00x29.70 cm
Basım Yılı:
Haziran 2021
Barkod:
9786257583237

Adan Zye Karakalem Çizim Teknikleri - Murat Karabüyük - İkinci Adam Yayınları Yorumlar

Hiç mesaj bulunmadı

Ürünü beğendiniz mi?

Diğer müşterilerinde karar vermesine yardımcı olun.

Yorum Yap