2023 Astrolojisi - Köprüyü Geçmek - Gahl Eden Sasson - Butik Yayınları

9786258471281
%
35
İndirim
97.50 TL
150.00 TL
Temin Edilebilir
Kargo Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

2023 Astrolojisi Ürün Açıklaması

2023 Astrolojisi - Köprüyü Geçmek

“Bu kitapla, Gahl Sasson’un ustaca hikâye anlatımı ile bu¨yu¨lenmenin yanı sıra önu¨mu¨zdeki yıla tamamen hazırlıklı bir şekilde gireceksiniz. Hayatlarını gezegenlere göre yaşayanlar için bu kitap ayrıntılı bir rehber niteliğindedir ve sadece elinden gelenin en iyisini yapmayı öğrenmek isteyenler için de gerçekçi pratik tavsiyeler içeren bir mitoloji kitabı havasındadır.”
- Laura Day, The Circle-Tek Bir Dilek Hayatınızı Değiştirebilir ve de İçimizdeki Gu¨ç-İçgu¨du¨sel Gu¨çlerinizi Keşfetme ve Kullanma Yolları adlı kitapların çoksatan yazarı.
 
Gahl E. Sasson tarafından yazılmış olan bu temel astrolojik rehberi kullanarak gelecek 12 aya hazırlanın, yılı şimdiden planlayın. Kitap, Kabala, astroloji, psikoloji, Tarot ve mitolojiyi birleştiriyor. Kitabın ilk bölu¨mu¨, 2023 yılına genel bir bakış sunarken ikinci bölu¨m ise her burç için astrolojik eğilimleri detaylandırıyor. Finansal girişimler için hangi gu¨nler iyidir? Aşk ve ilişkiler açısından hangi tarihler daha uğurlu? Sağlığınıza ne zaman dikkat etmelisiniz? Merku¨r retrosu ne zaman gerçekleşecek? Tutulmalar ne zaman yaşanacak ve her burç için ne anlama geliyor? 2023 yılının Numerolojisi neden şanslı 7 sayısıyla ilişkilendirilir? Plu¨ton’un Fransız Devrimi’nden bu yana ilk kez Kova burcuna geçmesi ne anlama geliyor? Elinizdeki bu yıldızlar rehberini 2023 astrolojisinde gezinmenize yardımcı olması için kullanın.

Marka
Butik Yayınları
Yazar
Gahl Eden Sasson
Sayfa
448Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
2023

2023 Astrolojisi Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı