2018 PISA Bazı Ülkelerin Performanslarıyla Türkiyenin Performansının Karşılaştırılması

9786256890558
%
5
İndirim
121.60 TL
128.00 TL
Temin Edilebilir
Kargo Bilgisi
300TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz
Ödeme Seçenekleri

2018 PISA Bazı Ülkelerin Performanslarıyla Türkiyenin Performansının Karşılaştırılması Ürün Açıklaması

Doç. Dr. Niyazi Kaya, Karadeniz Teknik Üniversitesinde Coğrafya Öğretmenliği lisans derecesini aldıktan sonra aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsünden yüksek lisans derecesini almıştır. Gazi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsünde Coğrafya Eğitimi alanında doktorasını tamamladıktan sonra 2022 yılında Coğrafya Eğitim Doçenti ünvanını almıştır.

Kaya’nın coğrafya, coğrafya eğitimi, sosyal bilgiler, insan hakları eğitimi vb. konularda ulusal ve uluslararası dergilerde yayımlanmış makaleleriyle, kongre ve sempozyumlarda sunulmuş bildirileri vardır.

Niyazi Kaya, sürdürülebilir kalkınma, çevre eğitimi, ölçme ve değerlendirme, eğitimde ulusal ve uluslararası standartlar ve yeni uygulamalar, bin yılın kalkınma hedefleri, herkes için eğitim, kamu etiği, iklim değişikliği ve eğitimi, siyasi coğrafya, Türkiye coğrafyası ve jeopolitiği gibi konularda eğitimler vermektedir.

Kaya, evli ve iki çocuk sahibi olup halen Millî Eğitim Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı’nda Milli Eğitim Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Marka
Pegem Akademi Yayıncılık
Yazar
Niyazi Kaya
Sayfa
98Sayfa
Kağıt
1. HamurKağıt
Boyut
16.00x23.00cm
Basım Yılı
Ağustos 2023

2018 PISA Bazı Ülkelerin Performanslarıyla Türkiyenin Performansının Karşılaştırılması Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı