1984 - George Orwell - Beta Kitap

%
20
İNDİRİM
9786052428917
%
20
İndirim
19.50 TL
15.60 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme
Ürün Açıklaması

Yeni Bir Okuma Deneyimine Hazır Mısınız?
Bitmeyen bir savaşın, cehalete övgünün ve itaatin en yu¨ksek erdem oldugˆu o¨gˆretisinin ic¸inde, yas¸ayan herkesin go¨zetlendigˆi ve toplumun tu¨m fertlerinin birbirini denetledigˆi bir toplumda, bir adamın aklına c¸ok tehlikeli bir soru gelir: Daha gu¨zel bir du¨nya kurabilir miydik?
Winston bu sorunun yanıtını o¨nce proleterlerin du¨nyasında, sonra gec¸mis¸te, sonra da Julia ile girdigˆi yasak ilis¸kide arar. Ama fark etmedigˆi bir s¸ey vardır: Teknoloji, korkunc¸ bir rejimin tu¨m bu masum duyguları yok edebilecegˆi kadar ilerlemis¸tir.
George Orwell’ın karanlık du¨nyasına hos¸ geldiniz. Beta Kitap, Orwell’ın gu¨venlik kameralarıyla c¸evrelenmis¸, izleyen ve izlenenin birbirine karıs¸tıgˆı distopyasını c¸izgi roman olarak yayımlıyor. I·nsanın ve iktidarın kirli dogˆasına dair yazılmıs¸ en sert eserlerden biri, Ata O¨zdemirci’nin kurgusu ve Ece Zeber’in c¸izimiyle okurla bulus¸uyor.
Bu c¸izgi roman, 1984’u¨ okumamıs¸ olanlar ic¸in Orwell’ın du¨nyasına giris¸, eserin hayranları ic¸inse o¨nemli bir koleksiyon parc¸ası niteligˆinde.
I·nsanı bekleyen gelecegˆe dair, gec¸mis¸ten gu¨nu¨mu¨ze ciddi bir uyarı.

Marka:
Beta Yayınevi - Peyami Safa
Yazar:
George Orwell
Sayfa:
80 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
16.50x24.00 cm
Basım Yılı:
Şubat 2021