Zaman Polisi II - Jodi Taylor - Theseus Yayınevi

9786057191205
%
33
İndirim
59.63 TL
89.00 TL
Temin Edilebilir
Kargo Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Zaman Polisi II Ürün Açıklaması

The Chronicles of St Marysin yazarı, uluslararası çok satan Jodi Taylorın bu karşı konulmaz spin-off serisinde Team Weird, Zaman Polisinde yine ortalığı karıştıracaklar. Doctor Who, Ben Aaronovitch ve Jasper Ffordeu seviyorsanız Zaman Polisini de seveceksiniz.

Versaydaki bir zaman kayması, Buz Devrindeki sorunlar ve kurtarılmaya ihtiyacı olan yasa dışı zaman yolcuları… Tam da Zaman Polisine göre bir iş!

Luke, Jane ve Matthew geri döndü ve son maceralarında -bilerek veya bilmeyerek- yine ortalığı karıştırmaya hazır. Zaman Polisi maceralarına tam gaz devam ediyor. Tuhaf Ekiple başka bir macera daha! Luke, Jane ve Matthew işleri yine bildikleri gibi hallediyorlar. Elbette bu uçarı halleri dengelerin değişmesine neden olarak Komutan Hayin sabrını defalarca zorlayacak. 
Ekip bu sefer bir politikacının şımarık kızını bulmak ve iade etmek için yeni bir sıçrama gerçekleştiriyor. Ancak bu sıçramanın tetiklediği bir dizi olayda alınan her türlü karar Tuhaf Ekipi sonunu asla tahmin edemeyecekleri bir felakete sürüklüyor olabilir. Yasa dışı zaman yolculuklarına ve gizli operasyonların karanlık yer altı dünyasına ustalıkla yaratılmış bir sarmalla ulaşacaksınız. 
Çaylaklık eğitimlerini tamamlamalarına çok az bir zaman kala ayaklarına dolaşacak sıkıntılar Tuhaf Ekipin sonunu mu getirecek? 
Versaydaki zaman kaymasında bir anda ortaya çıkan o yabancı da kim?
Buz Devrinde neler yaşanıyor? 
Zaman yolculuğu mafyacılığının arkasından ne çıkacak? 
Keşfedilmeyi bekleyen çok fazla giz var. Kitabınızı alın ve köşenize çekilin. Çünkü bu öyle böyle bir macera değil!

Marka
Theseus Yayınevi
Yazar
Jodi Taylor
Sayfa
446Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
2022

Zaman Polisi II Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı