Yaz Yalanları - Bernhard Schlink - Doğan Kitap

9786050907025
%
22
İndirim
11.55 TL
14.81 TL
Stokta yok
Favori listesine ekle
Kampanya Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Yaz Yalanları Ürün Açıklaması

Hayır, benim kastettiğim ve ihtiyaç duyduğum gerçek soğukkanlı, ölçülü değil. Yakıcı, tutkulu, kimi zaman güzel, kimi zaman çirkin, seni mutlu da edebilir, canını da yakabilir, ama seni hep özgürleştirir.

Parası ancak o kadarına yettiği için çıktığı mevsim sonu tatilinde hayatının kadını ile tanşan bir adam. Bir yaz tatilinde, yedi yıldır birlikte olduğu kadını neden olduğunu pek de bilmeden aldatan başka bir adam. Aile huzurunu korumak için, kendisinden daha ünlü ve başarılı olan eşinin dünyayla bağlantısını kesen bir yazar. Uzun bir uçak yolculuğunda hiç tanımadığı yol arkadaşının anlattığı inanılmaz hikâyeyi dinleyen bir yolcu. Ölüm yardımı alarak dünyadan ayrılmaya karar veren kanserli bir ihtiyar. Babasını artık iyice tanımak isteyen ve onunla birlikte geçirdiği tatilde hiç bilmediği aile sırlarını öğrenen bir oğul. Kalabalık ailesiyle çıktığı tatilde geçmişini sorgulayan bir büyükanne.

Bernhard Schlink, gerçeklik algısından geçmişin izlerine, günlük yalanlardan aile sırlarına kadar pek çok insani sorundan hareketle, yalan nedir, gerçek söylenenler midir, yoksa yaşananlar mı gibi hayati sorular soruyor ve modern bir yazardan bekleneceği gibi cevapları okura bırakıyor.

Marka
Doğan Kitap
Yazar
Bernhard Schlink
Sayfa
234Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x19.50cm
Basım Yılı
Haziran 2012

Yaz Yalanları Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı