Türkçe Dersi Öğretim Programları - Mustafa Kaya - Pegem Akademi Yayıncılık - Akademik Kitaplar

9786058008915
%
10
İndirim
93.60 TL
104.00 TL
son 1 adet stokta!
Kargo Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Türkçe Dersi Öğretim Programları Ürün Açıklaması

Türkçe Öğretim Programları, öğrencilerin hayat boyu kullanabilecekleri dinleme/izleme, konuşma, okuma ve yazma ile ilgili dil becerilerini ve zihinsel becerileri kazanmaları, bu becerileri kullanarak kendilerini bireysel ve sosyal yönden geliştirmeleri, etkili iletişim kurmaları, Türkçe sevgisiyle, istek duyarak okuma ve yazma alışkanlığı edinmelerini sağlayacak şekilde bilgi, beceri ve değerleri içeren süreçler için bir rehber niteliği taşımaktadır.

İncelemekte olduğunuz eser, Türkçe Öğretim Programları’na ilişkin konuları ele almaktadır. On bir bölümden oluşan eserde, Türkçe Öğretim Programları’nın geçmişten günümüze gelişimi, yapısı, bileşenleri, hazırlanma süreçleri, değerlendirilmesi, geçmiş programlar ile güncel programların incelenmesi vb. konular işlenmiştir. Bu haliyle Türkçe Öğretmenliği Lisans Programı’nda yer alan “Türkçe Öğretim Programları” dersinin içeriğine uygun olarak hazırlandığı ifade edilebilir.

Bu eserin Türkçe öğretmenleri, Türkçe öğretmeni adayları Türkçe öğretimi üzerine çalışma yapan araştırmacılara yararlı olacağı kanısındayız.

Marka
Pegem A Yayıncılık - Akademik Kitaplar
Yazar
Mustafa Kaya
Sayfa
256Sayfa
Kağıt
1. HamurKağıt
Boyut
16.00x23.50cm
Basım Yılı
Ocak 2020

Türkçe Dersi Öğretim Programları Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı