Tonguç Akademi 4. Sınıf Yazılı Notları 1. Dönem 1 ve 2. Yazılı

9786254221651
39.00 TL
3 adet stokta!
Kargo Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Tonguç Akademi 4. Sınıf Yazılı Notları 1. Dönem 1 ve 2. Yazılı Ürün Açıklaması

Tonguç Akademi 4. Sınıf Yazılı Notları 1. Dönem 1 ve 2. Yazılı

Merhaba değerli arkadaşım,

Elindeki kitap senin için yazılı stresini ortadan kaldırıyor. Aşamalı olarak yazılılara hazırlanmanı ve en pratik şekilde sonuca ulaşmanı sağlıyor. Bu kitap üç aşamadan oluşuyor.

1. Kavramlar/Formüller: Öğrenmeden konuyu kavraman mümkün değil! Bu yüzden ilk olarak Kavramlar bölümü karşına çıkıyor. Bu bölümde yazılıda karşına çıkacak konularla alakalı kavramların tanımları bulunuyor. Sen bu kavramları öğrenerek konuya ısınacak, temeli atacaksın. Tabiki matematik dersinde kavramdan çok formüllerle karşılaşacaksın.

2. Yazılı Öncesi Son Tekrar: İşte burası yazılıya asıl çalışma yerin. Son Tekrar notlarının çok iyi bir şekilde üzerinden geçip kendini hazırlayabilirsin. Ayrıca, bir önceki bölümde öğrendiğin kavramların üzerine konuların kısa özetleriyle öğrendiklerini pekiştiriyorsun. Aynı zamanda kavramların konu içinde kullanılışlarını görüyorsun. Böylece yazılı öncesi kuvvetli bir tekrar yapmış oluyorsun.

3. MEB Kazanımları Son Kontrol: Türkiyedeki tüm okulların müfredatını Milli Eğitim Bakanlığı belirliyor. Öğretmenler yazılılarda müfredattaki kazanımlara uygun sorular hazırlıyor. Bu yüzden MEBin yazılıda sorulacak kazanımlarını senin için bir araya getirdik. Listedeki Son Kontrolünü yap eksik olduğun kısım varsa mutlaka tekrar et.

Yazılılarında Başarılar…
Marka
Tonguç Akademi
Yazar
Komisyon
Sayfa
144Sayfa
Kağıt
1.HamurKağıt
Boyut
14.00x19.00cm
Basım Yılı
2022

Tonguç Akademi 4. Sınıf Yazılı Notları 1. Dönem 1 ve 2. Yazılı Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı