Terapi Günlüğüm - Buğra Mısri - Butik Yayınları

9786258471311
%
35
İndirim
62.40 TL
96.00 TL
Temin Edilebilir
Kargo Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Terapi Günlüğüm Ürün Açıklaması

Terapilerde öğrenebileceğimiz ve hayatımızı değiştirebilecek en önemli bilgi şudur: Düşünceler asla hakikatin kendisi değildir! Yani sen düşüncelerin değilsin! Belki şaşırtıcı bulacaksın ama duyguların da değilsin. Çünkü onların da kaynağı çoğunlukla zihnin ürünü olan bir yorum. 
Ben ile ben sandığımız şey arasındaki farkı fark etmenin yolu ise öz farkındalık kasımızı geliştirmekten geçiyor. Peki nedir öz farkındalık? Öz farkındalık düşüncelerimizi, duygularımızı, davranışlarımızı daha iyi anlamamıza yardımcı olan en önemli yetkinlik. Kendinin farkında olmak demek, güçlü ve zayıf yönlerimizin farkında olmak, düşünce ve eylemlerimizin başkalarını nasıl etkilediğini de fark etmek demek. Bu da daha iyi iletişime, gelişmiş ilişkilere, genel anlamda psikolojik esnekliğe kavuşmamızı sağlıyor. 
Şimdi yeniden başa dönelim. Sen düşüncelerin değilsin. Peki ama kimsin? Kim olmak isterdin? Hayalindeki o kişi olmaman için seni engelleyen ne? Cevabı öğrenmeye hazırsan bu kitap kendini bulma, kim olduğuna dair gerçek bir farkındalık kazanma yolunda en önemli rehberin olacak. 

Marka
Butik Yayınları
Yazar
Buğra Mısri
Sayfa
192Sayfa
Kağıt
1. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
2023

Terapi Günlüğüm Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı