Sevgi Çemberi - Halis Açacak - Sarissa Yayınları

%
20
İNDİRİM
9786056653032
%
20
İndirim
20.00 TL
16.00 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı ile peşin ya da taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme
Ürün Açıklaması

Sevgi olmadan yaşamın olması mümkün değildir. Everen ve yaratışta tüm canlılar sevgi ile yaşarlar. Sevgisiz yaşam olmaz. Tüm canlıların yaşamları sevgi üzerinedir.

Hiçbir yasa ve kural sevginin yerini tutamaz. Sevgi tüm canlıları bir arada tutan ve canlıların üreyip çoğalmasını sağlar.

Son zamanlarda birbirimize karşı davranış ve bakışımız insani değildir. Irkçı, bencil, kibir, haset ve kafatasçı bir yapıya doğru son hızla ilerlemektedir. Son zamanlarda bu varsayımlara ve inanca dayılı ritüeller at başı ilerlerken, çıkara dayalı davranışlar her şeyin önüne geçti.

Sınırlarımızın hemen ötesinde ve dünyanın her yerinde giderek artan baskı ve zulümler giderek artmakta, insani değerler ayaklar altında yok olup gitmekte.

Düşüne biliyor musun, bir insanın bir insanın kafasını keserek onunla top oynamakta, sonra da yapılan normal bir davranış gibiymişçesine, küçük çocukların eline tutuşturularak poz verilmektedir.

İnsanoğlunun tek gereksinimi sevgidir. Sevgi her şeyin başında gelir. Sevgisiz insan kuru bir daldan farkı yoktur. Gözle görmediğimiz, bizi hasta eden küçücük mikrobik varlıklar bile sevgiyle yaşar.

Sevgi yoksunu bir insanda her kötülük beklenir. Yaşama sevincine sevgiyle varabiliriz. Hüznümüzü, acımızı birbirimizle paylaşarak sevgiye dönüştürürsek, zaman zaman şahit olduğumuz kötülükler bir bir yok olur. Sevgi tüm güzelliklerin oluşmasını sağlayan bir duygudur.

Sonuçta insanların art düşüncelerini, insan sevgisiyle yok olacağı inancıyla sevginin anlamını insanlara iyi anlatmak gerek.

Yazdıklarımızla, söylemlerimizle sevgiyi anlatarak, arış dolu özgün bir dünya yaratmak için el ele vermek ve sevgiyi özgürce yaşayarak hâkim kılmaktır.

Güzel ve özgür bir dünyada için, insana insanca değer vererek sevgiyle dileğiyle.

Özgür ve yaşanır bir dünya dileğiyle sevgiler…

Marka:
Sarissa Yayınları
Yazar:
Halis Açacak
Sayfa:
128 Sayfa
Kağıt:
1. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x21.00 cm
Basım Yılı:
Ekim 2020