Pozitif Yönetim - İdil Türkmenoğlu - ELMA Yayınevi

9789756093795
%
35
İndirim
64.35 TL
99.00 TL
4 adet stokta!
Kargo Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Pozitif Yönetim Ürün Açıklaması

Keyif alarak çalışmak mümkün mü? Neden olmasın? diyorsanız bu kitap sizin için. İster çalışan olun ister yönetici, yapabileceğiniz pek çok şey var. Kitaptaki öneriler ve hayata geçirilen uygulamalar size yol gösterecek ve yepyeni fikirler, size özgü eğlenceli çalışma yöntemleri bulmanızı sağlayacak.

Peki, bu kadar kolay mı? Zamanım yok, Yapamam, Bizde olmaz, İzin vermezler, Bütçe çıkmaz gibi cümleler dökülüyor mu ağzınızdan? Bu düşünsel engellerle baş ederken pozitif yönetim yaklaşımı size ışık tutacak. Yazarın sunduğu bakış açısı her şeyi yeniden görmenizi sağlayacak:

Bugün, biz dâhil tüm çalışanlar pozitif yönetilen işyerlerinde olmayı tercih ediyor. Bu kitapta Pozitif Yönetim kavramını alıştığımız yönteme ek bir seçenek olarak önünüze çıkartmak istedim.
İşimizi keyifli hâle getirmek, tutkuyla çalışmak, bağlanmak, güçlü yönlerimizin farkına varmak, işimizde yapıcı olmak ve engellerden güçlenerek çıkmak Pozitif Yönetimin alt başlıkları. Pozitif yönetim kavramlarını, biraz nedeni ile, bolca örnekleri ile okuyacaksınız. Ve umarım sizin de hayatınız değişecek...

İşyerinizde bu pozitif etkiyi yaratmak size ve şirketinize ne mi kazandıracak? Hem keyif hem de başarı.

Marka
ELMA Yayınevi
Yazar
İdil Türkmenoğlu
Sayfa
176Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
16.50x23.50cm
Basım Yılı
Ağustos 2019

Pozitif Yönetim Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı