Paranoya - Hasan Bulut - Mendirek Yayıncılık

%
32
İNDİRİM
9786059821537
%
32
İndirim
39.00 TL
26.52 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

Ürün Açıklaması

Sıradan bir gazeteci olarak hayatına devam eden Rıfat, bir gece eve döndüğünde kanlar içinde bulduğu eşi Zehranın katilini bulabilmek için Cinayet Büro Başkomiseri olan ikizi Oktayın yerine geçmiş ve artık Başkomiser Oktay olmayı kabullenmişdr. Kendisini Zehmnın katiline yaklaştıracağını umduğu cesetlerin ardında kalan izlerle meşgulken ruhundaki acıları da bir kenara bırakmayı başarmıştır. Artık odaklandığı tek şey intikamdır. Her geçen gün bilinmezi artan olaylar Cinayet Büroyu paranoyanın sınırlarında zorlarken katil hiç hız kesmeden neşterini sallamaya devam eder. Büronun başına gelen Ali Cengiz oyunlarıysa ellerini iyice bağlar. Bu kez şeytan arıntıdan çıkıp bütüne nüfuz etmiştir.

Kara polisiyenin temsilcilerinden Hasan Bulut, üç ayrı şehirde geçen ve kafanızda tilkiler gezdireceği ikinci romanı Paranoyanın her sayfasında aklınıza sadece bir soru ile fısıldayacak, katil kim? Ta ki son sayfaya gelinceye dek.

Cinayetin köklerinin düşündüğünden derine indiğini, dallarınınsa beklediğinden daha yakınına uzandığını tahmin edemezdi.

Marka:
Mendirek Yayıncılık
Yazar:
Hasan Polat
Sayfa:
350 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x21.00 cm
Basım Yılı:
Mart 2021