Okul Öncesi Akıllı Çocuklar Eğitim Programı Seti (4 Kitap) - Yumurcak Yayınları

%
35
İNDİRİM
8697911208438
%
35
İndirim
100.00 TL
65.00 TL
1 adet stokta Hızlı Gönderi!
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme
Ürün Açıklaması
Okul Öncesi Akıllı Çocuklar Eğitim Programı Seti (4 Kitap) - Yumurcak Yayınları

4 Kitaplık Set – Çıkartmalı

Düşünce haritaları 1
Düşünce Haritaları 2
Hafıza Teknikleri
Dikkat Güçlendirme Çalışmaları

Türkiye’de birçok ilki gerçekleştiren Akıllı Çocuk Eğitim Programı sayesinde çocuklarımızın küçük yaştan itibaren hafızaları güçlenecek, öğrenirken eğlenecekler, yaşam becerileri gelişecek ve dikkatleri artacaktır. Setin içerisinde çocukları geliştirecek dört farklı alan vardır.

Hafıza Teknikleri
Türkiye’de ilk defa bu eğitim setiyle anaokullarında uygulanacak olan Hafıza Teknikleri
Eğitimi çocukların beyinlerini daha etkin kullanmalarına yönelik, bir kullanım kılavuzudur.
Hafıza Teknikleri sayesinde sağ ve sol beynini birlikte kullanmayı öğrenen çocuklar, ilerdeki hayatlarında çok işlerine yarayacak; etkili, çabuk ve kalıcı öğrenmenin temellerini atmış olurlar.

Düşünce Haritaları
Düşünce Haritaları; kavramları, renkli bir biçimde dallara ayırarak, görsellerle zenginleştirilmiş bir forma dönüştürmektir. Öğrenmeyi eğlenceli bir hale getiren Düşünce Haritaları üretkenliği arttırır ve çocuklara küçük yaştan itibaren yeni fikirler üretmenin kapılarını açar.

Yaşam Becerilerini Geliştiren Aktiviteler
Bu program çocukların, beyin fonksiyonlarını geliştirerek, yaşamlarının her bölümünde daha pratik düşünmelerini ve karar vermelerini sağlar. Çocukların bakış açılarını geliştirerek, sistemli bir şekilde düşünmelerine ve mevcut bilgilerini doğru kullanabilmelerine destek olur.
Bu aktivitelerle çocuklarda eksik olan yetenek ve becerilerinin tamamlanması, özgüven ve sorumluluk bilincinin oluşturulması, liderlik becerileri gibi birçok gelişim faktörünün kazandırılması amaçlanmaktadır.

Dikkat Güçlendirme Çalışmaları
Bu etkinlikte çocukların dikkat sürelerinin uzaması, dikkat kalitesinin artırılması, algılarının gelişmesi, konsantrasyonlarının arttırılması amaçlanmıştır.
Zekâ ve dikkat gelişimine yönelik yürütülen eğitim ve etkinliklerin çocukların sosyal, akademik ve ileride iş yaşamındaki başarısında büyük katkılar sağladığı yapılan araştırmalarla kanıtlanmıştır.
Marka:
Yumurcak Yayınları
Yazar:
Kollektif
Sayfa:
1 Sayfa
Kağıt:
1.Hamur Kağıt
Boyut:
1.00x1.00 cm