Namaz Güldestesi - Ertuğrul Kocatürk - Safran Yayınları

%
83
İNDİRİM
9786055444822
%
83
İndirim
12.00 TL
2.00 TL
Temin edilememektedir.
Favori listene ekle
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı ile peşin ya da taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme
Ürün Açıklaması
Namaz Güldestesi - Ertuğrul Kocatürk - Safran Yayınları

Allah’a yakınlığın ayrı bir ünvanı sayılan namaz, imandan sonra en büyük hakikattır. Namaz bu hakikatı kavramış bir mü’minin yapacağı ilk tevhid hareketi ve imanın pratik hayata yansımasıdır.
Namaz, kalbimizin nuru, ruhumuzun huzurudur. Ruhumuzun Rabbimizle irtibatını sürdüren namazdır. Bu sebeple namaz ruhumuzu gerçek özgürlüğüne kavuşturan rûhî bir inkılâptır.
Namaz, insanı sonsuzluğun semalarında dolaştırıp melekler âlemine ulaştıran mirac enginlikli mübarek bir ibadet ve buudlarımız dışında bir uhrevîleşme ve ebedîleşme temrinatıdır.
Namaz, kainatın en yüce davetidir. Peygamberimiz’in de (s.a.v.) belirtildiği gibi “dinin direği“dir. Nefsin cılız ve sahte mantıklar ile kurduğu tuzaklardan şiddetle kaçarak namazda dirilmeye koşan her insan, ebedî saadete namzettir.
Mü’min, Allah’ın kudretini idrak eden ve büyüklüğü karşısında hayranlık duyan insan demektir. Namaz, duyulan bu hürmet ve hayranlığın bütün rûhî melekeler seferber edilerek en tabii ve en münasib hareketlerle dile getirilmesi veya bu hareketlerin tekrarı ile bu duyguların kuvvetlendirilmesidir.
Elinizdeki bu kitap, gözümüzün nuru namaz hakkında yazılanlardan oluşan seçme bir buket, özel bir güldestedir.
(Tanıtım Bülteninden)
Marka:
Kampanyalı Yayınlar
Yazar:
Komisyon
Sayfa:
176 Sayfa
Kağıt:
2.Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x19.50 cm