Metaverse - Emrah Kaya - Nemesis Kitap

9786258400434
%
30
İndirim
37.80 TL
54.00 TL
Temin Edilebilir
Kampanya Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Metaverse Ürün Açıklaması

Teknoloji düşünürü, fütürist ve yatırımcı Emrah Kaya European Business Awards’ta Avrupa’nın en iyi 10 girişimcisinden biri seçilmiştir ve Ruban D’honneur nişanı sahibidir.

Yeni yapının iki ayrı düzlemde şekilleneceğini ve bir yanda merkeziyetçi akımların etkisiyle totaliter, yasaklamacı ve sınırlayıcı bir siyasi örgütlenme modelinin önü açılırken; diğer yanda da özellikle siber alanda merkeziyetsiz, sınırsız ve çoğulluk prensibine dayalı bir düzenin inşa edileceğini öngörebiliriz.
Deniz Ülke Arıboğan

“Metaverse, blockchain, yapay zekâ merkezli teknolojiler, Türkiyenin üretkenliğinin arttırılması ve birçok yeni istihdam yaratması için büyük fırsatlar sunuyor.”

Ali Sabancı

“Metaverse hayatımızın hemen her alanını sinema filmine, bilgisayar ve telefon oyununa, bizleri de avatarlarımızla kahramanlarına çeviriyor.”
Filiz Dağ

“Bu kitabın bizlere aktardıkları bu işin başladığı yeri ve vizyonunu kapsaması adına çok değerli. Umarım Emrah Kaya’nın bahsettiklerinden faydalananlardan olmuşsunuzdur.”
Birol Güven

Emrah Kaya on dokuz yıllık deneyimiyle insanlık tarihinin en büyük iş ve teknoloji deneyimi dediği metaverse kavramını tüm argümanlarıyla açıklıyor. Hızla büyüyen sanal gerçeklik endüstrisini ve toplumun radikal bir şekilde yeniden şekillenmesini öngörüleriyle aktaran Kaya, birçok konu başlığı altında oldukça anlaşılır bir dille okura aynı mesafeden sesleniyor.

Metaverse insanlığın dijital ikizini oluşturacağı yeni bir Dijital Rönesans: Yeni insan, yeni dünya, yeni evren, hatta öte-evren.

Marka
Nemesis Kitap
Yazar
Emrah Kaya
Sayfa
160Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
Mayıs 2022

Metaverse Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı