Kur’an’da Sure İsimlerinin Anlamı ve Surelerin Kısaca Muhtevası

%
30
İNDİRİM
9786059852883
%
30
İndirim
21.00 TL
14.70 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı ile peşin ya da taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme
Ürün Açıklaması

Surelerin kısaca hangi konuları ihtiva ettiği yönünde bilgi verirken yer yer açıklanmasının doğru olacağına inandığımız bazı kavramları tanımladık. Bazılarını metin içinde yer aldığı gibi bazısını dipnotlarda gösterdik.

Eserler üzerinde yaptığım araştırmalar, bana yeni ufuklar aştı. Neden bu açıdan düşünememişim dediğim konular oldu. Düşünce dünyamı geliştiren bu eser sahibi insanlara müteşekkirim, onların açtığı yolda elde ettiğim kazanımlar, benim için büyük onur ve mutluluktur. Onlar gözümde büyük insandı; ancak şimdi birer dev olduklarının farkına vardım. Bilgi mutluluktur hazzını bu çalışmamda yaşadım. Yeni öğrendiğim bir bilgi beni define arayıcısının mutluluğuna ulaştırdı. O bilgiyi arkadaşlarımla sözlü paylaşmak da ayrıca bir mutluluktu.

Kur’an-ı Kerim bir bilgi deryası ve kılavuz. Siz bu deryaya daldıkça, daha çok dalmak istiyorsunuz. Her ayrı dalışta ayrı dünyalara (bilgi) vakıf oluyorsunuz. Her okuyuşunuz, ilk ve yeni okuyuşunuz oluyor. Kafanızdaki sorulara cevap bulmak size mutluluk veriyor. Gizemli tarafları ve anlayamadığınız (müteşabih) yerler sizi heyecanlandırıyor. O’na daha çok bağlanıyorsunuz. Biliyorsunuz ki, sizi sizden iyi bilen Allah (c.c.)’dan gelen kutsal mesaj. Bu çalışmadan faydalanacağınızı ümid ediyorum.

Marka:
Rağbet Yayınları
Yazar:
Hacı Mehmet Erol
Sayfa:
224 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x21.00 cm
Basım Yılı:
Ocak 2020