İlkokul Yaşam ve Matematik Çarpma-Bölme 2. Kitap (9-12 Yaş) - Mehmet Çağlar - Özgül Yayınları

%
35
İNDİRİM
9786055178116
%
35
İndirim
14.81 TL
9.63 TL
Son 2 adet Sınırlı Stok!
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı ile peşin ya da taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme
Ürün Açıklaması

Matematik dersi, konuları gereği hemen her insanın bir biçimde aşina olduğu önemli bir disiplindir. Düşünce yapısının gelişmesinde, bu düşünce yapısının diğer derslerde kullanılmasında, öğrendiğimiz bilgilerin günlük yaşam durumlarına uygulamasında, yaşam problemlerini çözme becerisi kazandırmada önemli bir katkısı vardır.

Bu bakış açısından hareketle, elinizde bulunan Yaşam ve Matematik kitapları serisinde farklı bir yaklaşım kullandık. Konuları, 6-9 ve 9-12 yaş grubu olarak iki aşamada ve programlar çerçevesinde bir bütün olarak derinlemesine işledik. Yaşam ve Matematik serisi kitaplarında, eğlenceli sorulara, bulmacalara, kavram haritalama ve örneklere yer verilmiş ve bunlar günlük yaşamın içinden seçilerek diğer disiplinlerle de ilişkilendirilmiştir. Böylece, öğrenilen bilgiler günlük yaşam durumlarına uygulanabilmekte ve meraklı çocukların kendilerini geliştirmelerine olanak sağlamaktadır.

Öğretmen ve velilerden beklentimiz çocuklarımızın farklı olduğunu düşündüğümüz bu kitaplarla buluşturulmasına destek olmaları ve ders dışında da onların matematikle ilgilenmelerini teşvik etmeleridir...

- Prof.Dr. Mehmet Çağlar, Ülkü Doğancıoğlu

Marka:
Özgül Yayınları
Yazar:
Mehmet Çağlar
Sayfa:
88 Sayfa
Kağıt:
1. Hamur Kağıt
Boyut:
19.50x27.50 cm
Basım Yılı:
2013