Hayaletin İntikamı - Joseph Delaney - Tudem Yayınları

9789944699501
%
40
İndirim
35.40 TL
59.00 TL
3 adet stokta!
Kargo Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Hayaletin İntikamı Ürün Açıklaması

Dikkat: Karanlık bastıktan sonra okunmamalı! İngiliz yazar Joseph Delaney’in efsane dizisi tamamlanıyor...

Şiirsel anlatımıyla korku edebiyatında bir başyapıta dönüşen “Hayalet” serisi, başrollerini Julianne Moore ve Jeff Bridges gibi Hollywood yıldızlarının paylaştığı “Yedinci Oğul” filmine uyarlanarak çocuk-genç-yetişkin, herkesi kendine hayran bırakıyor. Dünya çapında geniş bir hayran kitlesine ulaşan ve şimdiden çağdaş fantastik-korku klasikleri arasında gösterilmeye başlanan “Wardstone Günlükleri”nin son macerasında, Tom’u, dostların düşman, düşmanların dost olduğu amansız bir mücadele bekliyor.

Yıllar önce, annesi, Tom’u, eğitmesi için Hayalet John Gregory’ye emanet ederken verdiği sözler yerini bulacak mı? Yedinci oğlun yedinci oğlu Tom, Hayalet’in gelmiş geçmiş en iyi çırağı olmayı başarabilecek mi? Olağanüstü bir dünyada kıran kırana bir savaşa girişen Tom tüm eyaletin kendisinden beklediği kadar iyi bir kurtarıcıya dönüşebilecek mi?..

“Uyarmadı demeyin, bu kitaplar gerçekten korkutucu.”

- The Times

Wardstone Günlükleri’, benim son dönemde okuduğum en muhteşem seriydi. Kitapları okurken tüylerim sürekli diken diken oldu, ensemden soğuk ürpertiler geçti, nabzım hızlandı, nefesim kesildi.”

- Banu Karakiya, Bir Dolap Kitap

Marka
Tudem Yayınları
Yazar
Joseph Delaney
Sayfa
304Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.00x18.00cm
Basım Yılı
Ocak 2015

Hayaletin İntikamı Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı