Günü Hz. Peygamber İle Yaşamak - Halil Atalay - Hüner Yayınevi

%
15
İNDİRİM
9789944735278
%
15
İndirim
27.00 TL
22.95 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Kampanya Bilgisi

- 75TL ve Üzeri Kargo Bedava

- 200TL ve Üzeri 10 Kitap Hediye

Ödeme Bilgisi
Kapıda Ödeme

Günü Hz. Peygamber İle Yaşamak - Halil Atalay - Hüner Yayınevi Açıklaması

Andolsun ki, rasûlullahda sizin için, Allaha ve ahiret gününe kavuşmayı ümit edenler ve allahı çokça ananlar için en güzel örnekler vardır. ayetiyle Rabbimizin en güzel örnek ilan ettiği, Peygamber size neyi getirmişse, ne verdiyse Onu alın, neyi yasaklamışsa ondan sakınınız.

Ayetiyle itaat ve teslimiyetimizi emrettiği o yüce Rasûle uymak zorundayız. Çünkü O, bu dünyada mesut bir hayatın nasıl yaşanabileceğinin, bu kısacık dünya hayatında nasıl ebedi bir hayat kazanılabileceğinin yollarını göstermiştir.

Her şeyden önce örnek yaşayışıyla bunu sergilemiştir. O (s.a.v), her anını Emrolunduğun gibi dosdoğru ol emri gereğince, istikamet üzere geçirmiştir. Biz de Ona uymak, Onun yolundan gitmek mecburiyetindeyiz.

Allahı sevmenin yolu da Rasûlullaha tabi olmaktan geçmektedir. De ki: Allahı seviyorsanız bana uyun ki, Allah da sizi sevsin.

Elinizdeki eser Kırk Hadis ışığında kırk ayrı konuda bize Peygamber örnekliğinde bir hayat tarzı öneriyor. Mümin olmanın farklılığından, sorumluluk bilincine, eğitim ve öğretimden çevre bilincine, sevgi medeniyetinden gece hayatına varıncaya kadar çok önemli konular gündemimize taşınmıştır.

Yazar:
Sayfa:
384 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x20.00 cm
Barkod:
9789944735278

Günü Hz. Peygamber İle Yaşamak - Halil Atalay - Hüner Yayınevi Yorumlar

Hiç mesaj bulunmadı

Ürünü beğendiniz mi?

Diğer müşterilerinde karar vermesine yardımcı olun.

Yorum Yap