Futbol Bir Akıl Oyunu - Dan Abrahams - Nobel Yaşam

%20 İndirim
9786059746151
%
20
İndirim
52.00 TL
65.00 TL
Temin Edilebilir
Kargo Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Futbol Bir Akıl Oyunu Ürün Açıklaması

Dan Abrahams, yakından tanıdığım ve çalışmalarını benimsediğim bir spor psikoloğudur. Dan, bu kitabında psikolojinin futboldaki öneminin altını çizerken, sporcuların zihinsel dayanıklılığının nasıl gelişeceği konusunda bizlere yeni ve test edilmiş bilgiler aktarmaktadır. Türkiyede emekleme aşamasında olan spor psikolojisi adına bu çalışma, futbolun tüm paydaşları için değerli bir kaynaktır. Okunması ve kaslara geçirilmesi temennisiyle bu kitabın bizlere kazandırılmasında emeği geçen herkese ülkemizdeki spor psikolojisi uygulamacıları adına minnettarım.

Prof. Dr. Turgay Biçer

Egzersiz ve Spor Psikolojisi Derneği Kurucu Başkanı

Mesajını, Futbol gibi uzun süreli oyunlarda mental dayanıklılığı geliştirmenin, oyuncunun potansiyeline ulaşma ve sergilemedeki önemi üzerine vurgu yaparak sunan bu kitabı, futbol ve spor psikolojisi alanı uygulayıcıları keyifle okuyacaktır.

Doç. Dr. Ayşe Türksoy

Spor Psikoloğu

Dan Abrahamsın Futbol: Bir Akıl Oyunu isimli bu eseri özellikle ülkemizde futbol, bilim ve zihinsel antrenmanlar konusundaki mitlerin ne denli tehlikeli olduğunu ortaya koyan güzel bir çalışma. Beşeri ülkemize ve dilimize kazandıran ellere teşekkürler. Günümüzde sporun her dalı bilimle iç içe geçmiş durumda. Özellikle de futbol başlı başına bir fenomen. Bu nedenle de daha fazla bilimsel çalışmaya ihtiyaç duyuyor. Bu eserin, mitlerden arınma sürecine ve bilimin gereklerini antrenörlere anlatmaya yardımcı olacağını umuyorum.

Dr. Ziya Koruç

Spor Psikoloğu

Marka
Nobel Yaşam
Yazar
Dan Abrahams
Sayfa
180Sayfa
Kağıt
1. HamurKağıt
Boyut
16.00x23.50cm
Basım Yılı
2022

Futbol Bir Akıl Oyunu Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı