Doggy Cin Blues - Burcu Eken - İkinci Adam Yayınları

%
25
İNDİRİM
9786053067580
%
25
İndirim
20.00 TL
15.00 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı ile peşin ya da taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme
Ürün Açıklaması

Burcu Eken şehrin karanlık sokaklarının örtüsünü zevkli, sert ve ironik bir dille kaldırıyor ve ben de ordaydım hayatım dercesine okuyucusundan kocaman bir makas alıyor. Sadece yazarak hayatta kalan, kalmaya çalışan bir kadının öyküsü… İstanbulla aşk ve nefret ilişkisinde olanlar için, sokak lambalarının titreyen ışığı, bira ya da sert bir kahve tadında hikâyeler...

Ve evet ben de oradaydım hayatım…

Murat Mahmutyazıcıoğlu

(Sen İstanbul’dan Daha Güzelsin)

Türkiye yeraltı edebiyatının kara kraliçesi Burcu Eken ile tanışın. Hayatı tozpembe olanlar; bu kitap size göre değil. Arka sokaklarda yürüyenler; sizleri buraya alalım.

Fırat Uran (Otobanda Kaybolanlar)

Burcu Eken radyoda Iggy Pop eşliğinde, kalbinizin duvarlarına çarpa çarpa sürüyor arabasını. Kendine atılan tüm sıcak taşları hayatta kalabilmek için küçük heykellere dönüştürmüş. Eğer Moda Sahilde gezinirken tüm mürekkebini şehrin üzerine fırlatan bir ahtapot görürseniz korkmayın ve Burcu Ekene el sallayın. O korkutucu biri değil! Aksine sistemin bize söylettiği tüm yalanların altını kalın kalemlerle çizen kadın bir halk kahramanı.

Yezdan Kayacan

(Aynada Kendiyle Karşılaşan Milyonlarca Ayna)

Pieter Brugelin Babil Kulesi tablosunda tanrıyı görmek isteyenler bu kitapta yeraltı dehlizlerinde gezinip tanrıya tokat atıyor. Abra kadabra.

Tunç Mestçi (Peyote)

27 tayfasına katılması gereken bir kitap.

Adil Burak Aydın (Dandy Island)

Marka:
İkinci Adam Yayınları
Yazar:
Burcu Eken
Sayfa:
128 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x19.50 cm
Basım Yılı:
Şubat 2020