Circle Toys Zıt Kavramlar Eşleştirme Oyunu

8681528386443
%
35
İndirim
123.10 TL
189.40 TL
3 adet stokta!
Kargo Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Circle Toys Zıt Kavramlar Eşleştirme Oyunu Ürün Açıklaması

Circle Toys Zıt Kavramlar Eşleştirme Oyunu

Nasıl Oynanır?
Bir veya iki kişi ile oynanabilen Line Up, verilen soru kartlarının doğru bir şekilde ahşap standa, ipe veya ahşap çubuklara dizilmesi ile oynanır. Oyun iki kişi ile oynanıyorsa soru kartını ahşap çubuğa yada ipe doğru şekilde dizen ilk oyuncu kazanır. Oyun, kullanıcının istediği şekilde faklı yöntemler kullanılarak da oynanabilir. Örneğin; Oyuncunun rastgele dağıtılmış geometrik şekillerden isteneni bulup ahşap çubuğa dizmesi istenir. Bunu yaparken geometrik şeklin ismini veya rengini söyleyerek çocuğun renk ve şekil kavramı pekiştirilir. Soru kartlarında renksiz olarak gösterilen şekiller; farklı renk olsa da gösterilen geometrik şeklin bulunup ahşap çubuğa dizilmesi içindir.
Aile içinde, grup ve sınıf aktivitelerinde çocukların keyifle oynayıp öğrenebileceği bir oyundur.
Çocukların mantıklı düşünme, görsel algı, el-göz koordinasyonu, iletişim ve bağlantı kurma becerilerini geliştirir. Çocuklar, arkadaşlarıyla birlikte oynayacakları bu oyun sayesinde sosyalleşme imkanı bulur.
Kutu içerisinde; 7 farklı renkte 40 adet geometrik şekil, 50 adet soru kartı, geometrik şekilleri sıralamak için ahşap çubuk, ahşap uçlu özel iplikler ve ahşap stand bulunmaktadır.
Marka
Karışık Yayınlar
Yazar
Komisyon
Boyut
20.00x20.00cm

Circle Toys Zıt Kavramlar Eşleştirme Oyunu Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı