Atatürk’ün Ordusu - Soner Polat - Kaynak Yayınları

%
25
İNDİRİM
9786057707932
%
25
İndirim
28.00 TL
21.00 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı ile peşin ya da taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme
Ürün Açıklaması

Ömrü vatan mücadelesinde geçmiş, devlet adamı, Mavi Vatan kavramının yaratıcılarından, Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Amiral Soner Polat, yaşama veda etmeden kısa süre önce amansız hastalıkla boğuşurken hastane odasında hazırladığı bu kitabı, son vatani görev olarak kabul ediyordu.

Amiral Polatın Mustafa Kemal Atatürk ve Türk Subayının anlamından Cumhuriyet ve Türk Silahlı Kuwetlerinin yapısı­na, Çanakkale Ruhunun günümüzdeki yansımalarından em­peryalizmin Türkiyeye saldırılarına açılan geniş yelpazede kaleme aldığı makaleler, Atatürkün Ordusu başlığı altında aydınlatıcılığını sürdürüyor.

Türkler bütün dünyada devlet ve ordu kurma geleneği ile tanınır. Uzun tarihsel süreçlerde kendine özgü askeri değerler yaratmıştır. Askerine her zaman büyük önem atfetmiştir. Anadoluda esnafın zorunlu ihtiyaçlar için Mehmetçikten ücret talep etmediği bilinir. Komutan asker ilişkisi derin bir sevgi ve saygıya dayanır. Bu duygu öylesine güçlüdür ki ölmeyi emredecek bir zirveye tırmanmıştır.

Soner Polat

Soner Polat, sonsuza kadar nöbetimizin başındaki ölmeyen nöbetçidir ... Yeminimiz, sonsuzluğun huzurun­dadır. Büyük zorlukları Sonsuz Erin bilinciyle, yüksek karakteriyle, devrimci ahlakıyla yeneceğiz!

Doğu Perinçek

Marka:
Kaynak Yayınları
Yazar:
Soner Polat
Sayfa:
197 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x23.00 cm
Basım Yılı:
Ekim 2020