Aşırı Düşünme Kitabı - Gwendoline Smith - The Kitap

9786257816830
%
30
İndirim
55.30 TL
79.00 TL
Temin Edilebilir
Kampanya Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Aşırı Düşünme Kitabı Ürün Açıklaması

Aşırı düşünmek… Uzun uzun düşünmek… Endişelenmek… 

Psikolog Gwendoline Smith, birçok insanın muzdarip olduğu bu yaygın kaygı biçimini araştırıyor ve faydalı önerilerde bulunuyor. 

Gwendoline Smith, olumlu ve olumsuz aşırı düşünme kavramlarını ayırarak, endişe hakkındaki gerçeği ve sizi engelleyen düşünce virüsleriyle nasıl başa çıkılacağını anlaşılır bir dille anlatıyor.

Birçok örnek, anekdot ve karikatürün yer aldığı Aşırı Düşünme Kitabı, kafanızda neler olup bittiğini anlamanıza yardımcı olacak ve sorunlarınızı ele alıp çözebilmeniz için güçlü stratejiler sunacak.

Bilişsel davranış teorisine dayanan bu kitap, kişisel yaşamınızdan ilişkilerinize, işinize kadar hayatınızın tüm alanlarında kaygılı düşünce kalıplarıyla savaşmanıza rehber olacak eşsiz bir kaynak.

Yazar Hakkında
Gwendoline Smith 1970’lerde klinik psikoloji eğitimi aldı. Cinsel terapi, davranış terapisi, çift terapisi, fobileri yenme terapisi, depresyon-bağımlılık-şizofreni terapisi konularında deneyim kazanıp uzmanlaştı. Günümüz “kent ormanında” salgın olarak kaygının hüküm sürdüğünü ifade eden Smith, bireyin refahına en büyük katkıyı sunmak adına bilişsel davranışçı yaklaşımı ön planda tutmakta, doktorlar ve psikiyatristlerle birlikte çalışmakta ve uluslararası çok satan kitaplarıyla okurlarını bilgilendirmektedir.

Marka
The Kitap
Yazar
Gwendoline Smith
Sayfa
208Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
2022

Aşırı Düşünme Kitabı Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı