Amerika’nın Irak Macerası - Nevzat Yalçıntaş - Karakutu Yayınları

9789944714990
Kalan Süre
%
64
İndirim
13.89 TL
5.00 TL
Son 3 adet Sınırlı Stok!
Kargo Bilgisi

100TL ve üzeri Kargo Ücretsiz.

Ödeme Bilgisi
Kapıda Ödeme

Amerika’nın Irak Macerası - Nevzat Yalçıntaş - Karakutu Yayınları Açıklaması

Amerika’nın Irak Macerası - Nevzat Yalçıntaş - Karakutu Yayınları

Yüzyıllardır dünyanın en sıcak çatışma bölgelerinden biri olan Ortadoğuda ABDnin komşumuz Irakı işgal etmesiyle yeni bir döneme girildi. Beyaz Sarayın komplo teorileri ve asılsız iddialarıyla Irakta yaşanan bu büyük trajedi hiç kuşku yok ki 21. yüzyıla damgasını vuran olayların en başında gelecektir!

Bu süreçte yaratılan Irak krizi karşısında Türkiyenin duruşu ve ülke güvenliğini tehdit eden tehlikelere karşı aldığı önlemler bölgede oynayacağı etkin rolü etkilemiş ve etkilemeye de devam etmektedir.

Bu kitap Prof. Dr. Nevzat Yalçıntaşın ABDnin Irakı işgalinden günümüze kadar yapmış olduğu değerlendirmeler ve gelişebilecek olaylarla ilgili analizleri içermektedir. Prof. Dr. Nevzat Yalçıntaş, bir kronolojik sıra ile ABDnin Irak işgali öncesi dünyanın siyasal konjektörünün yanı sıra işgal sonrası uluslararası ilişkilerin geldiği duruma ek olarak öncesi ve sonrası ile Türkiyenin pozisyonunu adım adım gözler önüne seriyor.

İşgal ettiği topraklardan çekilmeye başlayan ABDnin Irak macerasını Prof. Dr. Nevzat Yalçıntaşın kaleminden tarihe tanıklık ederek okuyacaksınız.
Sayfa:
272 Sayfa
Kağıt:
2.Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x19.50 cm
Barkod:
9789944714990

Amerika’nın Irak Macerası - Nevzat Yalçıntaş - Karakutu Yayınları Yorumlar

Hiç mesaj bulunmadı

Ürünü beğendiniz mi?

Diğer müşterilerinde karar vermesine yardımcı olun.

Yorum Yap