Altın Kurallar Kitabı 2 - Merthan Demir - Yakamoz Yayınevi

%
69
İNDİRİM
9786052970812
%
69
İndirim
16.00 TL
5.00 TL
935 adet stokta Hızlı Gönderi!
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı ile peşin ya da taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme
Ürün Açıklaması

Hayatınıza Yön Verecek Altın Kurallar Kitabı - 2 - (204 Sayfa)

KURAL 78: TUZU BİBERİ EKSİK ETME!

Gün gelecek film şeridi gibi geçecek hayatın gözlerinin önünden... Arkada sevdiğin şarkı çalacak bir de sevdiğin kadının tam 25 yaşındaki halini görürsen keyfine diyecek yok! Bir zamanlar dert sandığın şeyler filmin en heycanlı sahnelerinden ibaret olacak... Derdin yoksa zaten o filmin ne heyecanı kalır ne gişesi kalır. Seni sen yapan dertlerin, hayatının tuzu biberidir. Aman tuzu biberi eksik etme, yemeğin lezzeti kaçmasın!

KURAL 172: KAYBETMEYİN!

Aldığınız çiçekleri kurutup saklayın kadınları kaybetmeyin.

KURAL 140: ÖNEMSEME!

Sevmediğiniz insanla münakaşadan kaçının, onun size söylediklerine karşı yapmanız gereken tek şeyonu önemsememektir. Eğer onunlamünakaşaya girerseniz sinsi bir yılan gibizehrini üzerinize atıp rahatlar. Kurala uyup önemsemezseniz, zehrini kusamadan kendi içinde boğulacaktır. Önemseme!

KURAL 105: MUCİZENİ FALLARDA ARAMA!

Kırk yıllık hatırı olan bir fincan kahvenin telvesinde ya da bir iskambil destesinin sinek valesinde aradığın; geleceğine dair sürekli söylentiler olan ama bir türlü gelmeyen kısmetini daha gelmeden yeterince yormadın mı? :) Falların zihninde kurduğu, inanmaya can attığın masallara değil de, gerçek mucizelere inan. Tohumun ağaç; kömürün elmas olduğu mucizelerle dolu dünyamızda elbet bir gün senin de mucizen seni bulacak. Mucizeni fallar arama!

Marka:
Yakamoz Yayınları
Yazar:
Merthan Demir
Sayfa:
204 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x21.00 cm
Basım Yılı:
Ekim 2017