%
10
İNDİRİM

Algoritmalara Giriş - Thomas H. Cormen - Palme Yayıncılık - Akademik Kitaplar

YENİ ÜRÜN
%
10
İNDİRİM
100.00 TL
90.00 TL
Bu ürün temin edilebilir,
temin süresi 2 - 4 iş günüdür.

Bu ürünü kredi kartı, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz. 100,00TL ve üzeri siparişlerinizde Kargo Ücretsiz.

Kapıda ödemeli siparişlerde sipariş tutarı gözetilmeksizin +8,00 TL kapıda ödeme hizmet bedeli ilave edilir.

+

Algoritmalara Giriş

Thomas H. Cormen, Charles E. Leiserson, Ronald L. Rivest ve Clifford Stein

Üçüncü Baskıdan Çeviri

Algoritmalar üzerine olan bazı kitaplar özenle hazrılanmış olmalarına rağmen tam değidir; diğerleri ise bir çok konuyu içerir ancak özenle hazırlanmamıştır. Algoritmalara Giriş özen ve kapsayıcılığı kendi içnde bütünleştirmiş yegane kitaptır. Bu kitap algoritmaları geniş ve derin bir şekilde kapsar, bu sayede onların tasarımını  ve analizini tüm seviyedeki okurlar için erişilebilir kılar. Her kısım nispeten kendine yeten bir biçimdedir ve çalışmanın bir bölümü olarak kullanılabilir. Algoritmalar İngilizce olarak tanımlanmış ve kaba kodlar az seviyede programlama yapmış birisi tarafından anlaşılabilecek düzeyde tasarlanmıştır. Açıklamalar içeriğin derinliği ve matematiksel özenden fedakarlık göstermeden basit seviyede tutulmuştur.

Birinci baskı, dünya çapında üniversitelerde yaygın olarak lullanılmasının yanı sıra konunun uzmanları için standart kaynak olmuştur. İkinci baskı algoritmaların rolü, olasılıksal analiz ve rassal algoritmalar ve doğrusal programlama kısımları ile zenginleştirilmiştir.. Üçüncü baskı yeniden düzenlenmiş ve baştan sona güncellenmiştir.Burada bütünüyle yeni iki kısım bulunmaktadır, van Emde Boas ağaçları ve çoklu iş parçacıklı algoritmalar ve özyinelemeler kısmına ek olarak temel toplantılar (şimdi böl-ve-yönet olarak isimlendirilir). Dinamik programlama ve açgözlü algoritma yaklaşımlarının iyileştirilmiş hali ve akış ağları üzerindeki  ayırt-tabanlı akışın yeni kavramını içerir. Bu baskıya bir çok yeni alıştırma ve problemler eklendi.

Thomas H. Cormen, Dartmouth Kolejinde Bilgisayar Bilimleri Profesörü ve Yazma ve Konuşma Sanatı Enstitüsünün bir önceki müdürüdür.Charles E. Lesiserson MITde Bigisayar Bilimleri ve Mühenjdisliği Profesörüdür.Ronald L. Rivest, MIT Andrew ve Erna Viterbide Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimleri Profesörüdür.Clifford Stein Kolambiya Üniversitesinde Endüstri Mühendisliği ve Yöneylem Araştırmaları Profesörüdür.

Veri boyutunun inanılmaz büyümesi ve hesaplama uygulamalarının çeşitliliğinin artması ışığında, verimli algoritmalara her zamankinden dah açok ihtiyaç vardır.Güzel yazılmış, düşünülerek organize edilmiş bu kitap algoritmaların tasarımı ve analizi üzerine kusursuz giriş kitabıdır.Kitabın ilk yarısı algoritmaların öğretme ve çalışma için verimli yöntem sunmakta; iinci yarısı ise bu etkileyici alanda zorlukları ve olasılıkları inandırıcı teknikler ile daha yüksek seviyeli okuyuculara ve meraklı öğrencilere hitap etmektedr.

- Shang-Hua Teng, Güney Kaliforniya Üniversitesi

Bu alanınn  kutsal kitabı olan Algoritmalara giriş, modern algoritmaların tüm görüntülerini kapsayan en hızlı algoritmalar ve veri yapılarından zorlu gözüken problemler içiin polinom zamanlı algoritmalara, çizge kuramındaki klasik algoritmalardan katar eşleme, hesaplanabilir geometri ve sayılar teorisi için algoritmalara kadar çok amaçlı bir ders kitabıdır.Güncellenmiş üçüncü baskıda konunun önemi arttırılarak en faydalı veri yapılarından ve çoklu iş parçacıklı algoritmalardan biri olan van Emde Boss ağaçları kısmı eklenmiştir.

- Daniel Spielman, Yale Üniversitesi, Bilgisayar Bilimleri Bölümü

Yirmi seneyi aşkın süredir algoritmalar alanında eğitimci ve araştırmacı olarak, tartışmasız bir şekilde Cormenin kitabının bu konuda şimdiye kadar gördüğüm en iyi ders kitabı olduğunu söyleyebilirm.Algoritma yaklaşımını soruna doğrudan eğileni ansiklopedik ve modern bir şekilde  sunmaktadır ve bizim bölümümüz bu kitabı güvenilir bir araştırma kaynağı olmasının yaı sıra lisans ve lisansüstü düzeyde der olarak kullanmaya devam edecektir.

- Gabriel Robins, Virginia Üniversitesi, Bilgisayar Bilimleri Bölümü

Marka:
Palme Yayıncılık - Akademik Kitaplar
Yazar:
Thomas H. Cormen
Sayfa:
1292 Sayfa
Kağıt:
Kuşe Kağıt
Boyut:
20.50x23.50 cm
Basım Yılı:
2017

Hiç mesaj bulunmadı

Yorum Yap
Taksit Tutar Toplam
Tek Çekim 90.00 TL 90.00 TL
2 Taksit 45.00 TL 90.00 TL
3 Taksit 30.00 TL 90.00 TL
Taksit Tutar Toplam
Tek Çekim 90.00 TL 90.00 TL
2 Taksit 45.00 TL 90.00 TL
3 Taksit 30.00 TL 90.00 TL

50TL VE ÜZERİ HARCAMALARDA
ÜCRETSİZ 3 +2 TAKSİT İMKANI!..

Taksit Tutar Toplam
Tek Çekim 90.00 TL 90.00 TL
2 Taksit 45.00 TL 90.00 TL

TEK ÇEKİM VE TAKSİTLİ HARCAMALARDA
ÜCRETSİZ +3 TAKSİT İMKANI!..

Taksit Tutar Toplam
Tek Çekim 90.00 TL 90.00 TL
200 TL nin altındaki tutarlar için taksit yapılamamaktadır.

200TL VE ÜZERİ TAKSİTLİ ALIŞVERİŞLERDE
+3 TAKSİT İMKANINI KAÇIRMA!..

Taksit Tutar Toplam
Tek Çekim 90.00 TL 90.00 TL
Taksit Tutar Toplam
Tek Çekim 90.00 TL 90.00 TL
2 Taksit 45.00 TL 90.00 TL
3 Taksit 31.20 TL 93.60 TL

50TL VE ÜZERİ HARCAMALARDA
ÜCRETSİZ 2 +2 TAKSİT İMKANI!..

Taksit Tutar Toplam
Tek Çekim 90.00 TL 90.00 TL
2 Taksit 45.00 TL 90.00 TL
3 Taksit 30.00 TL 90.00 TL
4 Taksit 22.50 TL 90.00 TL

200TL ve 4 TAKSİT ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE
+3 TAKSİT İMKANINI KAÇIRMA!..

Ödeme Türü Toplam Tutar
Diğer Kredi Kartları 90.00 TL
Havale / Eft 90.00 TL
Posta Çeki 90.00 TL
Kapıda Ödeme 98.00 TL

Kapıda ödemeli siparişlerde +8,00TL kapıda ödeme hizmet bedeli ilave edilir.

- Vade farksız taksitler KOYU renkte gösterilmektedir.

Ürün İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapabilirsiniz:

Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde Müşteri Hizmetlerine başvuruda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile göndermelisiniz.

İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için İade ve Değişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Palme Yayıncılık - Akademik Kitaplar