A dan Z ye Aromaterapi Karışımları - 4 - Tayfun Ersöz - Hayykitap

9786258222074
%
40
İndirim
60.00 TL
100.00 TL
Temin Edilebilir
Kampanya Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

A dan Z ye Aromaterapi Karışımları Ürün Açıklaması

Tamamlayıcı Tıpta Özgün ve Güvenli Kullanımlarıyla

A’dan Z’ye Aromaterapi Karışımları - 4
Depresyon, Stres ve Kaygı,
Performans, Enerji, Odaklanma, Uykusuzluk

Dört profesörden altı ana temada hazırlanan
346 özgün karışım…

Aromaterapide kullanılan uçucu yağların kişinin ruh halini, davranışını ve üretkenliğini değiştirebileceği yıllar içinde bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

19’uncu yüzyıl başlarında Fransız hekimlerin hastalıkların tedavisindeki potansiyelini fark etmesiyle uçucu yağlar, tıbbi amaçlarla kullanılmaya başlanmıştır.

Günümüzde hastalıkların tedavisinde, sağlığın sürdürülmesinde ve hastalıklardan korunmada doğal kaynaklı ilaç hammaddelerinin ve onlardan elde edilen doğal bileşiklerin önemli bir yere sahip olduğu görülmektedir.

Uçucu yağların iyileştirici gücü hakkında çok sayıda bilimsel çalışma ve kitap yayınlanmış;
tedavi, kozmetik ve aromatik amaçlarla kullanılan doğal ürünlerin üretimi de hızla artmıştır.

Bu kitap, aralarında Avrupa Farmokopesi (European Directorate for the Ouality of Medicine-EDQM) 13/B (Herbal Drugs and Herbal Drug Preparations) uzmanlar grubu üyesi bir profesör, Avrupa Farmakopesi Türkiye Delegesi olarak görev yapmış bir profesör ile Avrupa Bilimsel Fitoterapi Birliği (European Scientific Cooperative on Phytotherapy-ESCOP) bilimsel komitesi danışman editörler kurulu üyesi bir profesörün de bulunduğu, yurtiçinde ve yurt dışında birçok bilimsel dergide makaleleri yayınlanan, 4 profesörden oluşan bir grup tarafından hazırlanmıştır. Çeşitli bilimsel kaynaklar ve konuya ilişkin web siteleri üzerinde yapılan inceleme ve değerlendirmeler sonucunda derlenen bilgilerin, yazarların uzun yıllara dayanan bilgi birikimleri ve deneyimlerinin süzgecinden geçirilmesi ile kaleme alınarak okuyucuya sunulmuştur.

Aynı zamanda Türkiye’de çok satan, Tamamlayıcı Tıp Onayı ve Güvenli Kullanım Önerileriyle bir ilk olan ‘A’dan Z’ye Tıbbi Bitkiler’ ve ‘A’dan Z’ye Tıbbi Yağlar ve Aromatik Sular’ kitaplarının yazarlarından da olan dört profesör, 6 ciltten oluşan ‘A’dan Z’ye Aromaterapi Karışımları’ serisinin bu dördüncü kitabında; tıbbi etkinlikleri bilimsel olarak kanıtlanmış uçucu yağlardan ve diğer doğal ürünlerden hareketle hazırlanan; Depresyon, Stres ve Kaygı, Performans, Enerji, Odaklanma ve Uykusuzluk ana temalarında hazırladığımız 346 adet aromaterapi karışımı bulunmaktadır.

Tıbbi yağların fiziksel problemlerinizin yanı sıra psikolojinizi de olumlu etkilemesini
dileriz…

Marka
Hayykitap
Yazar
Tayfun Ersöz
Sayfa
352Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
15.50x23.50cm
Basım Yılı
2022

A dan Z ye Aromaterapi Karışımları Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı