3TL YayınB - Anahtar Teslimi Türkiye - Orhan Özkaya

3TL YayınB - Anahtar Teslimi Türkiye - Orhan Özkaya
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Yayın B - Anahtar Teslimi Türkiye - Orhan Özkaya

Elinizdeki kitap Sayın Özkaya'nın ulusal çıkarlarımızı savunmaya yönelik ve sorumluluk bilincinin ürünü olan çabalarının zamanla daha da geniş ve değişik konulara yayılmış olduğunu gösteriyor. Ayrıca görülmektedir ki ele aldığı tüm konularda yüzeysellikten uzak kalmayı asla elden bırakmamış ve inandırıcı bir anlatımın önkoşulunun bilimselliğin gereklerine özenle sadık kalmaya bağlı olduğunu başarıyla kanıtlamıştır.
Prof .Dr. Alparslan IŞIKLI
Örgütlü çıkar çevreleri artık küresel güçlerdir ve siyasal gücü kontrol ederek Sevr'i büyük oranda tamamlamışlar Türkiye topraklarına ipotek koydurmuşlardır. Size böyle sızlanmak yakışmaz. Gereğini yapmak sizin vazifenizdir
Arslan BULUT
Özkaya'nın kitabı Ulusal disiplinleri göreve çağırırken Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Türk Ulusuna Milletine armağan ettiği TÜM KURULUŞLARA ACİLEN sahip çıkmamız gerektiğini bir kez daha haykırıyor. OKUYUN Çığlıklarını siz de duyacaksınız.
Hayri BİLDİK
KORKARIM BEREKETLİ TOPRAKLAR ETİKETLİ TOPRAKLARA DÖNÜŞÜYOR.
Mustafa BALBAY
Ben bu sayıları Sayın Orhan Özkaya'nın Yabancılara Toprak Satılamaz başlıklı yazısından aldım. Uyanalım aklımızı başımıza toplayalım Para her şey değildir bunu bilelim. Sayın Orhan Özkaya'nın dediği gibi Atatürk'ün bağımsız cumhuriyet devrimlerinin1939 yılına kadar süren ilkelerine dönmek ve bedelini çok pahalıya ödediğimiz topraklarımızın elimizden gitmesine karşı ayağa kalkmak uyanmak zamanıdır. Unutmayalım ki şirketler iflas ederler yeniden kurulabilirler ancak ülkeler iflas ederlerse yeniden kurulmaları kan ve gözyaşı demektir.
Oktay AKBAL
Orhan Özkaya emek vererek zahmet çekerek en önemlisi ülkesine sevdalanarak kendi konumunda vatan topraklarını savunan öğretici eğitici aydınlatıcı hedef kitlesi Türkiye olan bir başyapıt kaleme almıştır. Sahiplenmek Türkiye sevdalılarına düşmektedir. Eline sağlık.
Okan YÜKSEL Gazeteci Yazar
Demokrasi adı altında Cumhuriyetimize göz dikenlerin topraklarımıza işçimize köylümüze asıl eli böğründe şehit analarına nasıl bir hıyanet içinde olduklarını bu kitapta okuyacaksınız. Ve araştırma sonuçlarıyla dehşete düşeceksiniz. UYUMAYIN OKUYUN
Taç VARHAN Felsefe Öğretmeni
Emperyalizim defalarca denemiş olmasına rağmen bizi bu coğrafyaya gömememiştir. Emperyalizmin gırtlağından en son Sakarya'da tuttuk. Onu Dumlupınar'dan yere vurduk. Anadolu'da kesintisiz 1000 yıl yaşıyan birtek Millet vardır. O da TÜRKLER'dir. İnanın ve iman edin gelecek 1000 senede bu coğrafyadayız.
Prof. Dr. Ümit ÖZDAĞ


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...