Yaşam Enerjisini Çoğaltma Teknikleri / Kozo Nishina / Okyanus Yayıncılık

Yaşam Enerjisini Çoğaltma Teknikleri / Kozo Nishina / Okyanus Yayıncılık
%25
  • 9789756529515
  • 17.00 TL
  • 12.75 TL
  • 4.25 TL (%25 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Yaşam Enerjisini Çoğaltma Teknikleri / Kozo Nishina / Okyanus Yayıncılık

 

İnsan bedeni yaklaşık altmıştrilyon hücreden oluşan bir organizmadır. Kuantum teorisine göre beden, hücreleri oluşturan temel parçacıkların titreşimi ile yaratılan enerjiden iberettir.Doğulu bakış açısına göre ise beden içinde enerjinin aktığı kesintisiz bir devre gibidir. Bu enerji ise yaşam gücüdür.Japonya'da yaşam enejisine "Ki" denir. Çin'de "Çi", Hindistan'da "Prana"'dır. Ki hem evreni dolduran engin enerji hem de bedenin içsel enerjisi olarak kabul edilir. Bu enerjinin farkına varmanın ve onu açık, güçlü tutmanın insan yaşamında çok önemli olduğuna inanılır. Çünkü çoğu insan yaşamı boyunca çok düşük, kötü, bayatlamış bir enerjiyle farkında olmadan yaşar.Bedendeki enerji akımını etkileyen; duygusal tutumlar, beslenme, nefesi kullanma biçimi ve günlük olağan davranışlardır. Yaşamın niteliği sahip olduğumuz enerjiyle ilgilidir. İç enerjimizdeki zayıflık, içsel gücümümüzün yetersizliği; güçsüzlük dürtüsünün iç dünyamızın, ruhumuzun yönetimini ele geçirmesine yol açar. ZayIflIk dürtüsü, enerjİdekİ yetersİzlİk durumu İse bİzİ edİlgen kalIplara bağlI kIlarak ufkumuzu köreltir; kendimizi kötü hİssetmemİze yol açar. BU ENERJİ BOL VE KESİNTİSİZ OLDUĞU ZAMAN İSE YAŞAMIN NİTELİĞİ VE CANLILIĞI YÜKSELİR. KENDİMİZİ BEDENİMİZ İÇİNDE DENGELENMİŞ, HUZURLU VE ÖZGÜR HİSSEDERİZ.Bu kitabın tezi; yaşam enerjisinin -Ki'nin zihinsel anlayışımızın ötesinde doğuştan gelen esas enerji olduğunu ve bu enerjiyi eğitmenin ve güçlendirmenin tek yolunun bedeni ve nefesi eğitmekten geçtiğini öne sürüyor.Bu işin ustası Kozo Nishino ise geliştirdiği egzersizlerle yaşam enerjisini her daim açık ve güçlü tutmanın yolunu yordamını öğretiyor.


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 12.75 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 12.75 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...