Yargı Yayınevi KPSS-A Muhasebe Konu Anlatımlı (2013)

.
Yargı Yayınevi KPSS-A Muhasebe Konu Anlatımlı (2013)

Büyük resmi göster

Facebook'ta Paylaş
*****

9786053521341
45.00 TL
18.00 TL
%60
27.00 TL (%60 İndirimli)
.
1800 Puan
18 Puan
1 Adet

 
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri
Yargı Yayınevi KPSS-A Muhasebe Konu Anlatımlı (2013)

 

Ülkemizde Kamu görevlerine ilk defa atanacakların seçimi ve yerleştirilmesi Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçlarına göre yapılmaktadır. Ve adaylar bu sınavdaki başarı derecelerine göre atanabilme hakkını elde etmektedir. Kamu Personeli Seçme Sınavı'na giren aday sayısı her yıl katlanarak artmakta, buna rağmen atama yapılacak kadro sayısı sınırlı kalmaktadır.

Bu nedenle adayların Kamu Personeli Seçme Sınavı'na hazırlık sürecini en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlamak amacıyla; sınavın içeriğinde bulunan konu alanları incelenerek, geçmiş yıllarda çıkmış sorular analiz edilerek akademik bir kadro tarafından titiz çalışmaların sonucunda elinizdeki bu kitap ortaya çıkmıştır. Bu kitap aynı zamanda ülkemizde bu alanda eğitim yapan Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisadi ve İdari Bilimler Lisans programlarında yardımcı kitap olarak kullanılabilecek özellikte hazırlanmıştır.

Kitabın düzenlenmesinde göz önünde bulundurulan temel yaklaşımlar şunlardır:

>    Konu anlatımları yetişkin öğrenme ilkeleri ve çoktan seçmeli test tekniğinin gerektirdiği kuram - uygulama ilişkisi dikkate alınarak düzenlenmiştir. Konular anlamlı öğrenmeyi sağlayacak, "süreklilik ve bütünleştirme" ilkelerine göre düzenlenmiştir. Ayrıca fakültelerden yeni mezun olan adaylar ile daha önce mezun olmuş adaylar arasındaki bilgi ve seviye farklılıkları da dikkate alınmıştır.

>    Kitapta yaklaşık 1.000 adet özgün soru yer almaktadır.

>    Her alanla ilgili konu anlatımları verildikten sonra, sınava uygun soru tarzları ve ünite testleri verilmiştir.

>    Kitapta yer alan konu alanlarının bilimsel doğruluğu, konu anlatımları ve soruların sınav formatma uygunluğunun sağlanmasında geniş katılımlı çalışmalar yapılmış, bu amaçla birçok akademisyenin ve alan uzmanının görüş ve katkıları sağlanmıştır.

>    Sınavda başarılı olmanız fazla ve yoğun ders çalışmanız ile değil, KPSS - A- konu kapsamına ve soru stratejilerine uygun konuların açıklandığı kaynak kitaplara çalışmanıza ve soru stratejilerini algılamanıza uygun "teknik çalışmanıza" bağlı olduğunu unutmayınız. Sınav sistemine ilişkin sorularınızı ya da kitap hakkındaki görüşlerinizi hasancanyargi@hotmail.com adresine bildirebilirsiniz.

(ÖNSÖZ)

Ürün Özellikleri

Yargı Yayınevi
9786053521341
700 sayfa
Hasan Can OKTAYLAR
19,5 x 27,5 cm
2013
1. Hamur kağıt
Karton Kapak

 

 

TOPTAN ALIMLAR İÇİN TALEBİNİZİ BURADAN İLETEBİLİRSİNİZ
Yazar:
Ekleme Tarihi: 22.10.2009, 10:44:56

*****


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Karakterler: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Karakterler: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 18.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 18.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve +4TL Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


 

Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 18:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 18:00'a kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.


Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.


Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.


Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55


Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

 


FacebookTwitter

Yükleniyor...